2733
2734
سلام. این اگر اشتباه نکنم یک نوع میخکه که البته شبیه شفلرا هستش ا‌ما‌ شفلرا نیست و مناسب فضای بازه&n ...

يعني بذارمش بيرون تو تراس؟ سرما براش بد نيست؟

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم چيه روز به روز داره پژمرده ميشه😭روزا بهش نور هم ميدم ولي برگاش افتاده شده

ممکنه گرمای هوا یا آب زیاد دادن هم باعث پژمردگیش شده باشه، اگر دسترسی به فضای باز دارید بذارید بیرون باشه و کود ۲۰ ۲۰ هم بهش بدید خیلی خوبه

2728
ممکنه گرمای هوا یا آب زیاد دادن هم باعث پژمردگیش شده باشه، اگر دسترسی به فضای باز دارید بذارید بیرون ...

تازه سه روزه برامون هديه اوردنش سرحال بود امروز اينجوري شد طفلي😞😞😞😞

خداياشكرت....❤️ 
يعني بذارمش بيرون تو تراس؟ سرما براش بد نيست؟

من این گلو دارم تو حیاط گذاشتم اما نور آفتاب هم بهش میتابه و زیاد سرما‌ نمیخوره بهش. اگر میخک باشه مشکلی نداره هنوز هوا خیلی سرد نشده یه چند روز امتحان کنید شاید حالش بهتر شد. البته که گلو زیاد ام نباید جابجا کرد خیلی بدشون میاد و این کار مثل‌لگد زدن به گل میمونه. شما مدام جابجا میکنیدش؟

من این گلو دارم تو حیاط گذاشتم اما نور آفتاب هم بهش میتابه و زیاد سرما‌ نمیخوره بهش. اگر میخک باشه م ...

نه عزيزم تازه سه روزه هديه اوردن برامون امروز بردمش بيرون گذاشتم چند ساعت بعد دوباره نزديك غروب سرد شد اوردمش تو خونه .

خداياشكرت....❤️ 
2738

ببخشید این سوالو میپرسم. کسی‌ که براتون گلو آورده این مدلی هستن که هزینه ی زیاد برای هدیه کنن؟ چون اگر شفلرا باشه گرونه و شفلرا گیاه آپارتمانیه و میخک قیمتش مناسبه و گیاه فضای بازه. و از رو عکسی که فرستادید به نظر من بیشتر شبیه درختچه ی میخکه میتونید تو اینترنت روش نگهداریش رو سرچ کنید هر کدوم که هست. 

ببخشید این سوالو میپرسم. کسی‌ که براتون گلو آورده این مدلی هستن که هزینه ی زیاد برای هدیه کنن؟ چون ا ...

عزيزم دوست همسرم براي مغازش كادو اورد من نميشناسمش ولي فردا از همسرم ميپرسم😂😂😂اره بازم تحقيق ميكنم مرسي كه وقت گذاشتي دوستم❤️

خداياشكرت....❤️ 
2706