2737
2739
عنوان

حاضرید با کسی که تا دلتون بخواد پولداره ولی قیافه نداره ازدواج کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 132 پست
به نظر من بیشتر از پول و قیافه اخلاق و اعتقاداتش مهمه شعار نمیدم جدی میگم البته اولویت هرکسی فرق میک ...

خب پول برای من و همههههه خیلی مهمه مخصوصا الان تو این اوضاع کلا خانواده خوب و آرومین فقط قیافه و تیپ و قدوهیکل صفررررررر😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بچه خوب و صاف و ساده ایه ازین جوونای امروزی نیس که هرز میپرن پول تا دلللللللت بخواد ولی قد و قیاف ...

اگرعاشقش باشی همیشه ب چشمت زیباست...اما اگر بخاطر پولش ازدواج کنی زشتیش روزبروز واست غیرقابل تحملتر میشه

😁ولی پول مهم تره

تو یه خونه تو فرانسه گریه کنیم بهتره یا تو یه زیرزمین که اجارشو نداریم بدیم؟😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
اگرعاشقش باشی همیشه ب چشمت زیباست...اما اگر بخاطر پولش ازدواج کنی زشتیش روزبروز واست غیرقابل تحملتر ...

خب حقیقتشو بخوای من با عشق و دوست داشتنی اشنایی ندارم نه تو خونه خودمون دیدم نه بیرون از خونه برا همین همیشه فکر میکنم عاشق نمیشم

منکه فقط ایمان و.عمل صالح😐

😂😂😂

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
اون پسره بود که توی ماه عسل اوردنش با یه دختر خوشگل ازدواج کرده بود... من هیچچچچ وقت نمیتونم درکشون ...

مهسا و فرهاد ایرانی

اوووو اینقد معروف شدن تو اینستا بیا و بیین

2706