2733
2734
عنوان

داداشم رفت خواستگاری....ِِ

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 54 پست
اره   رابطه مابهم میخوره بدرک ک بهم میخوره چندسال جرئت نکرد ب مادرش بگ اینومیخوام.. بخداازش متن ...

بهتره خانواده ت درجريان باشن

چرا جرات نمیکنه؟؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پسری قرار بوده با استارتر ازدواج کنه که ازدواجشون کلا سر نگرفته و رابطه شون تموم شده. بعد داداش استارتر داره با یه دختری نامزد میکنه که اون پسره با خانواده اون دختر دشمنی داره و دوست نداره کسی باهاشون در ارتباط باشه. حالا پسره جریان خواستگاری داداش استارتر‌و فهمیده و به استارتر اس ام اس داده که مامانت عاشق شده ( یعنی عقلشو از دست داده) که رفته خواستگاری اون دختر تحفه. تو هم به درد ازدواج با من نمیخوری. یا میری نامزدی داداشت رو به هم میزنی یا منم میرم با یه خانواده ای وصلت میکنم که شماها باهاشون مشکل دارین. حالا استارتر می‌خواد بدونه بره به باباش بگه یا نه؟ استارتر به نظر من ببین مامانت عاقلتره یا بابات. هر کدوم عاقلتره به همون بگو. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
بهتره خانواده ت درجريان باشن چرا جرات نمیکنه؟؟

مامانش راضی نبودونیس اونوقت ب من میگ نامزدی داداشت رو  بهم بزن😒😒😒بچه ننه

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2731
یه پسری قرار بوده با استارتر ازدواج کنه که ازدواجشون کلا سر نگرفته و رابطه شون تموم شده. بعد داداش ا ...

اخی توفقط درد منو فهمیدی خوب توضیج دادی

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
مامانش راضی نبودونیس اونوقت ب من میگ نامزدی داداشت رو  بهم بزن😒😒😒بچه ننه

اوه چقد کارت سخته

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
من نفمیدم داداشت رفته خاسگاری دوس پسر سابقت؟ بعد اون نمیخوادش گفته به هم بزن؟

خخخخخخخ خواستگاری پسرا مگ میرن

2740
بره بدرک بخدا خوشبختی داداشم مهم تره

حتما به خانوادت بگو

چه تهدیدی هم ک نکرده😐😐😐میرم زن میگیرم شماها بترکید

با نهایت تاسف و‌ تاثر واسه خودم و اونهمه سال درس خوندن و مدرک گرفتن ، به صفحه دوم تایپک هم رسیدیم &n ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نامزد اسی اومدع گفته نامزدی داداشتو بهم بزن 🙂