2733
2739
عنوان

داداشم رفت خواستگاری....ِِ

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ میگه عاشقه

ن اصلا میگم با خانواده نامزد داداش من دشمنن...ب من میگ بهمش بزن

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2728

من فک کردم داداشت رفته خواستگاری پسره😂😂

بعد گفتم لابد رفته خواستگاری خواهر پسره😂

واضح بنویس گل چون خودت متوجه میشی دلیل نمیشه  ماهم متوجه بشیم

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
ن اصلا میگم با خانواده نامزد داداش من دشمنن...ب من میگ بهمش بزن

شایدم

اگ وصلت داداشت جور بشه

خانواده پسری ک شما باهاش هستی دیگ برای خواستگاری شما نمیان و رابطه شما بهم میخوره

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2740
شاید قبلا با اون خانم رابطه ای داشته😟😟

ن دختره پاک خیلی  این فقط میگ چرا رفتید اینوگرفتید اینادشمنمونن

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
سواد ندارم 

میگه منم چاربار خوندم نفهمیدم چی نوشته فکر کردم مشکل از منه دیدم همه نفهمیدن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
شایدم اگ وصلت داداشت جور بشه خانواده پسری ک شما باهاش هستی دیگ برای خواستگاری شما نمیان و رابطه شم ...

اره   رابطه مابهم میخوره بدرک ک بهم میخوره چندسال جرئت نکرد ب مادرش بگ اینومیخوام.. بخداازش متنفرم

با نهایت تاسف و‌ تاثر واسه خودم و اونهمه سال درس خوندن و مدرک گرفتن ، به صفحه دوم تایپک هم رسیدیم  و من بازم نفهمیدم که نفهمیدم 

فکر کنم مغزم داره چشمک قبل از خاموش شدن رو میزنه 

من رفتم لالا 

هر چی که باشه موضوعت اسی ، به خیر بگذره امیدوارم 🙏🙏🙏😘😘😘

2706