2733
2739

و عقوبت ظلم به مادر ، هی دخالت میکنه چیزی میگم میبینم فرداش اینارو میفرسته به شوهرم دوباره شوهرم جو گیر میشه و دوبارع زندگیمون به گند کشیده میشه شوهرم عقلش میاد سر جاش میاد مستقل شه و دوباره مادرش ازین چرت و پرتا میفرسته

بلاکش کن تامام😂😁یا گوشی مادرشوهرتو بنداز تو دستشویی جوری ک کسی نفهمه عااای چ حالی داره ها

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
بلاکش کن تامام😂😁یا گوشی مادرشوهرتو بنداز تو دستشویی جوری ک کسی نفهمه عااای چ حالی داره ها

چرا تایپیکتو قفل کردی جوابمو ندادی که

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
چرا تایپیکتو قفل کردی جوابمو ندادی که

من نکردم نی نی یار کرد

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

AY KHEDAAAAAAAAAAAAA!!! 

تو هم که مثل منی !! ننه شوهر من تازه بلده و پیامارو ادیت هم میکنه و همش همش از زبون پیامبر و اماما احادیث عجیب و غریب و فقط هم در رابطه با نیکی به مادر و خواهر ( بخدااااا اگه دروغ بگم‌) 

یعنی من اصلا کف میکنم خداشاهده 😂😂

2706