2733
2739
عنوان

بهم نصیحت بدین در رابطه با مادرشوهر😟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 75 پست
خب نشه طلاق میگیرم کار هم دارم منت کسی رو نمیکشم خونوادمم آدمی نیستن که طلاق رو بد بدونن پیشمن

این عالیه. کارت اتفاقا به طلاق نمیرسه. ولی همین اعتماد بنفس خیلی کمکت می کنه تو زندگی مشترک. راستی درباره مسایل خصوصیت هم نگو. حتی باردار شدی بذار شوهرت بگه. نذار حس کنن باهاشون بدی فقط حس کنن خجالتی هستی و اهل زیاد گرم گرفتن نیستی الکی😉

1.هیچوقت خونشون نخواب تو عقد بستگی.۲. زیاد صمیمی نشو فقط احترام همو حفظ کنید ۳.جلوش هیچوقت بد فامیلا ...

خیلی ممنون خیلی خوب بودن 👌👌

ما دوریم مجبورم بخوابم متاسفانه🤦‍♀️ یبارم گفتم تو بیا دیدنم خونمون بمون من نمیام بیشتر یکی دوروز.خیلی کم میام گفت واس خونواده تو زشته من بیام‌بمونم خونوادت اذیت میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انصافا من کار ندارم به رابطشون فقط میگم تو مسائل خصوصیم دخالت نکنه

ببین به حرف تو مگه 

بخان میکنن نخان نمیکنن اون به دات طرف

از الان خودتو درگیر و خسته نکن 

حالا حالا راه داری بری 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2731
این عالیه. کارت اتفاقا به طلاق نمیرسه. ولی همین اعتماد بنفس خیلی کمکت می کنه تو زندگی مشترک. راستی د ...

یه زن عمو دارم اول که عقد کرده بودن دقیقا همینا که میگن زیاد صمیمی نشو اخمو نباش ولی کمتر همکلام شو ... همینارو انجام میداد کلی حرف پشت سرش میزدن مامانم و زن عموهام که خودشو میگیره صمیمی نمیشه اینا

درحالی که خیلی دختر خوبیه فقط اونجوری نیست که بشینه توضیح بده یا غیبت کنه مثل بقیه.. کار هم موقع سفره کمک میکرد

اولش پشتش حرف زدن ولی الان کسی کاری به کارش نداره😲 حتی باردار شد هیچکس نفهمید بعدش یه روز تو فامیل گفتن بچشون بدنیا اومد

اصن مامانبزرگم خیلی احترام اونو نگرمیداره و دخالتم جرئت نداره کنه😐درحالیکه هنوزم مامانم اینارو اذیت میکنه

2738
عزیزم تو ایران شما با یه مرد ازدواج نمیکنی، با خانواده اون مرد هم ازدواج میکنی! اصلا ارتباطتون بعد ع ...

اگه مادرش پشت مشتا کنایه اینا زد چی؟ به پسرش بگم‌یا نگم؟

من یه جاری بیشتر ندارم الا ماشا الله از دست اون کشیدم و دارم میکشم ولی معلومه بد جور ضربه زدن بهت عی ...

شوخی کردم بابا.

حوصله تایپ ندارم آخه. کاش میسد وویس داد.

من از خ اهر شوهرا و جاریهام خوشگلترم. حالا اد از آرایشگر محلشون بگیر تا مادرشوهرای خواهر شوهرام به این موضوع اشاره می کردن. حساس شد. 

بعد مثلا کلید خونه بقیه پسراشو داشت من نمی دادم سر این کلا دوران بارداری بلاکم کرد. خخ

طعنه میزد و...وسط جمع با پدرشوهرم یهو مقایسه می کردن با بقیه جاریا

استراحت مطلق بودم آزمایش امینوسنتز دادم به شوهرم گفتم نگو ولی گفته بود .اونم رفته بود به همه گفته بود این بچه ش عقب مونده است سقط کرده. یعنی سرایدار ساختمونمون هم دیگه متوجه شده بود تو اون یه سال می گفت مادرشوهرت چرا اینقدر باهات بده...

جلوی من خیلی قربون صدقه دختراش میرفت جواب سلام منو ولی نمیداد

یه جورایی می خواستن مثلا رامم کنن. این بود که قطع رابطه کردم خلاص. روزی چند بار می گم خدایا شکرت آخیییش راحت شدم🤣😎🙄

هنوزم بعد پنج سال سوژه خانوادمم بهم میخندن میگن تو دیگه سعی کن از کسی و چیزی متنفر نباش     ...

منم دانشگاه تو کلاس هرکی بدم میومد بهم پیشنهاد میداد 😂مسخره دوستام میشدم😂

2706