2733
2734

کم کم دیگه منم قاطی خروسا میشم😐

مامان دوست پسرم امروز فرداست که زنگ بزنن تواین هفته

پسره خودش عااالی عالللیییی ها

ولی مادرش بی منطقه یکم و غرغرو

واقعا من این پسره رو یه ساله باهمیم‌یبارم حرف بی ادب یا داد زدن یا توهین یا اخلاق بد ندیدم... ولی نمیفهمم همچین مادری چطوری پسر به این گلی داره😐 اصن اخلاقش منطقش حرف نداره

راهنماییم کنین و تجربیاتتونو بگین که از اول چجوری باید با مادرشوهرم تو خونشون رفتار کنم که بعدش ناراحت نشم... من نمیخوام تو مسائل خصوصیم مثل کی بچه آوردن و چاق شدن من و ... مدل ابرو این چیزا مادرشوهرم بتونه دخالت کنه شما بگید چیکار کنم😟

ابروهام نچراله و دخترونه برمیدارم همه میگن‌خوبه یبارم برداشتم‌بهم نمیاد همه حتی مامانم میگفتن که دخترونه بهت میومد نباید برمیداشتی خودمم اینجور دوست دارم

چاق شدن هم که من نرمالم ولی چون ریزاستخونم بنظر یه سریا نسبتا لاغرم... ولی واقعا بدون لباس چاقم و سلولیت اینا هم دارم اندامم بد میشه اگه چاق بشم

تو این موردا چیکارا کنم دخالت نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرت می خواد بیاد سلولیت های تورو ببینه؟   

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2731
اخلاق اکثر مردا تو دوستی و نامزدی با بعد از ازدواج زمین تا اسمون تفاوت داره بعد از ازدواج به شباهت ...

خواهراش مث مادرش نیستن

کلا فقط مادرش اینجوره

دختر بزرگش همیشه اشتباهای مادرشو میگه بهش گوشزد میکنه

2738
اخلاق اکثر مردا تو دوستی و نامزدی با بعد از ازدواج زمین تا اسمون تفاوت داره بعد از ازدواج به شباهت ...

گل گفتی ای گل گفتی

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

بری توشون کم کم دستت میاد

زمان بعصی چیزارو به ادم یاد میده

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
نه مثلا یه وقت میگه یکم چاق شو لاغری و اینا و اینارو به پسرش هم یاد بده

مگه پسرش بچست که بهش یاد بده فرزندم...؟ 

انقد نگران نباش... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
نه مثلا یه وقت میگه یکم چاق شو لاغری و اینا و اینارو به پسرش هم یاد بده

ببین ی چیزی میگم خوب گوش سعی کن از چیزی بدت نیاد و بهش هی فکر نکن

چون همون سرت میاد 

فقط بی خیال باش و بی اهمیت 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2706