2733
2734
چقد بد گفتن،اگه من هرکلمه ای من جمله:عاشقتم قشنگم عزیزم گفتم،فکر کردم خانوم هستین ببخشین منظوری نداش ...

ن اشکالی نداره ماهم جنبه مون پایین نیس انشا...همیشه موفق باشین یا حق🙋🙏

اره خب باشم دنیا ب اخر رسید😑شرمنده انگاری ج دادم بی احترامی شد یاحق🙋🙏

نه من منظوری نداشتم،اونجا که گفتین لعنت به مردابی که نرن نه مرد،فکر کردم خانومین،گفتم خدامرگم بده چون فکر کردم کلمه بدی بهتون زدم نمی‌دونستم آقایین

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کی دهن به دهن میشید

مرد درست حسابی و خانواده دار و باشعور آخه تو نی نی سایته!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
آره😅😅😅😅

خوابم نمیاد 😢

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
نه من منظوری نداشتم،اونجا که گفتین لعنت به مردابی که نرن نه مرد،فکر کردم خانومین،گفتم خدامرگم بده چو ...

ن جدی گفتم بعضی مردا فقد نرن ن مرد ...همه واسه ناموس بقیه دندون تیز میکنن واسه ناموس خودشون میشن بهروز وثوق ....نمیدونن زمین گرده ب طرز فجیعی 😑

منم

معتاد نی نی سایت شدیم رفت 

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2738
با کی دهن به دهن میشید مرد درست حسابی و خانواده دار و باشعور آخه تو نی نی سایته!!!!!

یعنی ما بیشعور و بی خوانواده ایم یعنی ماهم ادم نیستیم دل نداریم احساس تنهایی نمیکنیم حق تبادل نظر نداریم.ممنونم ازتون

آی ام معتاد

میتووو

با کی دهن به دهن میشید مرد درست حسابی و خانواده دار و باشعور آخه تو نی نی سایته!!!!!

حرفتون و طرز فکرتون اشتباهه ...خود نینی سایت با مردا مشکلی نداره الان مگه همش بحث و تاپیک زنونه اس بحثای کاری و تجربه هم هس ...منی ک مجردم کلا میهفممم ی زن از چ چیزایی بدش میاد یا خوشش و چ خصوصیات اخلاقیداره...فردا تو زندگی مشترک ب مشکل نمیخورن...بعد الان ماشا...مجازی ها شده مسائل زنها مثل قدیم نیستن ک چشم و گوش بسته باشن بزارین براشون تجربه شه😑

2706