2733
2734

آدم میره بالاشهر رستوران از دم در همه بهش احترام میذارن، من پایین شهر رفتم ساندویچی صاحبش نمیدونم با کی دعواش شده بود پشت تلفن میگفت ببین من شده میرینم میدم دست مردم ولی از این آشغالای تو نمیخرم!

مام داشتیم همزمان بندری میخوردیم🚶🏻‍♂️

به لاکپشت میگن دروغ بگو میگه دویدمو دویدم 😑😐

خودمم از بی مزه و مسخره بودنش خندم میگیره 😂😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی روز ی مرده میخوره به نرده برمیگرده 😅

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2728
2740

می دونید به گلایی که تو دریا در میان چی می گن؟ 

بعلهههههه درست حدس زدین می گن گلابی...   

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

میگه یروزی یه یارویی تا تلوزیونو روشن میکنه میبینه از کانال یک تا قرآن داره مستند حیوانات پخش میکنه میره بالا پشت بوم میبینه باد زده آنتنو انداخته داخل طویله 😂

می دونید اگه هات چاکلت بره مکه چی می شه؟ 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
😑😂

هار هار هار 😐😐😐😐