2733
2734

امشب ی کلیپی دیدم کلیپ معمولیه با گوشی گرفته شده ی دختره وپسرین  ک پسره داره شعر میخونه دختره ب حدی بدنش و پوستش زیباس باورنکردنیه واقعا میگم منی ک زنم توجهم انقد جلب شد اونم بعدچند سال اینستا داشتن و همه چیزایی ک دیدم وای ب حال مردا 

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرخودمم اینستا داره ولی خب چی بگم منکه نمیدونم چی میبینه منم اینارو سرچ نمیکنم ک یهو میبینی زیرشم کلی هشتک موزیک و ایناس عکس از کلیپه بگیرم بزارم میترطم باز کاربریمو قطع کنن

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2728
2738
از اون حرفا بودا

باور کن خیلی قشنگه خیلی زیباس ینی میگم چند ساله ک اینستا دارم کلی سلیبریتی و اینور اونور حالا اینم عملیه هاولی خب ی چیزیه..

منم مثل تو بعد چند سال تحت تاثیر قرار گرفتم ولی یجور دیگه

از وقتی استوری های میلان.مندی رو نگاه کردم کلا دیدم عوض شده راجب همه چی  تا چند روز تو خودم بودم😑

حرفاش تلخ ولی عینه واقعیته

مهربون باش💛
منم مثل تو بعد چند سال تحت تاثیر قرار گرفتم ولی یجور دیگه از وقتی استوری های میلان.مندی رو نگاه کرد ...

چی میگه؟بگو راجب چیه ک فالوش کنم

2706