2733
2734

سلام باید یه تحقیق گنده مثل انشا بنویسم راجع به سفر و لذت‌هاش و چیزای خاطره انگیزش و اینکه مردم بیشتر سفرو چجوری دوست دارن یا همسفراشون و چی تو سفر باحاله و خنده داره و قشنگه و... کلّی موضوع جمع کردم ولی هنوزم باید خیلی بیشتر از اینا و پر و پیمون باشه پس لطفا هرچی یادتون افتاد رو بگید حتی اگه بنظرتون بده حتی میتونید خاطره بگید. نمی‌خواد کار خاصی کنید فقط بهم ایده بدید من فقط نیاز دارم نظر افراد مختلفو بدونم مثلا یکی می‌گه مسافرت با خانواده بده یکی می‌گه مسافرت فقط با چای اتیشی یکی می‌گه اگه جهنم باشه ولی همسفر خوب باشه خوش می‌گذره و...

بگید خداخیرتون بده❤️

ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم

سفر فکر میکنم با پول و خوش گذشتن رابطه مستقیم داره..پول بیستر ...سفر جذاب تر

دو تا خانواده برن کیش..به هر دو خوش میگذره ولی هر کدوم در حد پول و تفریحات خودشون از اونجا تصویر سازی و خاطره میسازند.

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

همسفر خوب که تو اولویت یه سفر به یاد موندنیه 

بنظرم بعد از همسفر وسیله ایی که باهاش میری مسافرت هم خودش مهمه مثلا من از مسافرت با ماشین مسیر طولانی بدم میاد بیشتر عمومی دوس دارم 

بعدا هتل هم برام خیلی مهمه 

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو مسافرت هم خلق بودن همسفرا مهمه.تفاهم داشتن.نظم و انظباط داشتن دنگ و دونگ رو رعایت کردن و خسیس بازی در نیوردن مثلا تو میخوای شام بری بیرون بخوری همسفرت میگه من نون و ماست میخورم!!!اینجوری خیلی بده.مسافرت یعنی حسابی پول خرج کردن یعنی پولی ک گذاشتی برا میافرت کامل خرج کنی و خوشبگذرونی.خوبه همسفرا اهل خوندن و موسیقی باشن .هم سن و سال بودن خیلی مهمه.اگه بچه داری هر دو خانواده بچه داشته باشن.بیشتر از دو تا خانواده هم مسافرت رفتن اشتباس‌

...

و برنامه ریزی قبل سفر..من قبل سفر کامل مشخص می کنم هر روز قراره کجا بریم..اینطوری هیچ روزی هدر نمیره..ولی خیلیها دیدم دبی میرن ولی چهار جای درست اش هم ندیدند

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

از نطر من انسان به مسافرت نیاز داره 

چون چه بسا ادمایی که افسردگی های حادشون با مسافرت رفتن رو به بهبودی رفته . 

و اینم بگم ما اذری ها یه حرفی داریم که میگیم : 

چوخ یاشیان چوخ بیلمز   چوخ گزن چوخ بلر 

یعنی کسی که عمر طولانی داره اطلاعات و اگاهی و... زیادی نداره .

اما کسی که زیاد میره این ور و اونور و مسافرت خیلییی چیزا میدونه و میفهمه و یاد میگیره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738