2737
2734
عنوان

کسی تو خونه ۴۰ متری بچه کوچیک داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 131 پست
والا در حال تصمیم برای اقدام طی یکی دوماه آینده ایم هنوز اقدام نکردیم تصمیم به اقدام گرفتیم

دست دست نکن گلم . 

من چند ماهه اقدامم خبری نیست . دکتر رفتم تو ذوقم زد بهم گفت با این سنت این مطب آون مطب نکن به خودت . یه راست برو مرکز ناباروری ابن سینا 😐😐😐

من موندم این بازیگرا تو سن بالا ازدواج میکنن و بچه دار میشن چیکار میکنن 😐

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😅😅😅روم نمیشه 

بفرست خونه مامانت 😂

خود نامزد من میگه بعد اینکه رفتیم خونه خودمون بچه دار شدیم میفرستیمش خونه یکی دیگه راحت باشیم 😂😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2740

خونه بچگی من یه اتاق بود.. بعدشم یه 36متری خریدیم حیاط دارم بود.. خواهرمم اونجا به دنیا اومد.. ما که گذروندیم.. ولی خب خیلیا نمیتونن این شرایطو مدیریت کنن

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
مال ما۴۲ متره باردارم  واحد بغلیمون دوتادختر ۲۱و۱۸ ساله و یه پسر ۱۳ ساله داره توی همون ۴۲متر&n ...

خدا دست هممونو بگیره خب ماهم احساس داریم دل داریم،نیاز داریم به وجود بچه و داشتن یه خانواده ی کامل خدا حفظش کنه نی نی شما رو😍

خونه بچگی من یه اتاق بود.. بعدشم یه 36متری خریدیم حیاط دارم بود.. خواهرمم اونجا به دنیا اومد.. ما که ...

منم از اول تو چنین شرایطی بزرگ شدم و هیچوقت بویی از روابط پدر مادر نبردیم منو خواهرم

2706