2737
2734
عنوان

دلم خیلی شکسته از ریزی پسرم اگه منو نمیخورین بیاین تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 2539 بازدید | 139 پست

عزیزم 

مهم سلامتیشه 

اینکه سالمه کافیه

نگران هیچی نباش بزرگ بشه پهلوون میشه 

ب غیر بهداشت ی دکتر متخصص هم ببر 

من پسر خودم تحت نظر دکتر خودشه دکترا بهتر راهنمایی میکنن مکمل میدن 

مولتی هاشون متفاوته اینا بی تاثیر نیست مثلا ممکنه برای قدش مکمل زینک بده ک تاثیر گذاره 

پودر ویتامین بده ک روی وزنش تاثیر بزاره 

از ته دلت خداروشکر کن سالمه حرفای بقیه اصلا مهم نیسست 

سلام استارتر جان خیالت راحت پسرت بلندمیشه یه پهلوون واقعی، پسر بزرگ من الان پونزده سالشه ماشاالله 190قدشه چهارشونه، وقتی دوران دبستان بود همه میگفتن این کوتولس فلان درواقع خودمم فکرمیکردم خیلی قد کوتاه میشه ولی یهو قد کشید یحوری که همه انگشت به دهن موندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از ته قلبم برا مهربونی و حاجتت دعا میکنم

شما عشقیدعزیزم ممنونم😍

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕