2733
2734

عاشقشم براش میمیرم نمیزارم کسی حرفی بش بزنه اما چون خودم درشتم و باباشم معمولیه و میبینم دوستای ریز نقشم که نصف منن چه بچه هایی درشتی دارن همسن پسر من خیلی دلم میشکنه خیلیییی بچم یکسالشه مثل۹ ماهه هاس هرکی میبینتش از سنش تعجب میکنه یا با دلسوزی نگاه میکنه ولی جرات حرف نداره چون همه رو قشنگ شستم انداختم رو بند لال شون کردم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

خب ببر دکتر عزیزم 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

منم همین مشکل و دارم.چند کیلوئه

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب الان بازی میکنه درست غذا نمیخوره یکم بزرگ تر میشه میخوره خوب میشه نگران نباش

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

شما سعی کن ببری دکتر از مکمل هایی استفاده کنه کا استحکام استخون ها و حجم عضلات بچه رو زیاد کنه و اشتهاش رو کم کم باز کنه بچه ی شما از ۳۰ ۴۰ روز دیگه باید غذای سفره بخوره کم‌کم

2738
شیرخشکی هست و یه عموی ریزنقش داره بچم به اون کشیده

من قدبلند باباش متوسط پدرشوهرم متوسط رو به خوب برادرشوهرا همه بلند بچم از شانسم به همون یکی عموش که کوتاهه کشیده

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
مشکل من وزن نیس قدش هست

قدش فعلا زوده برای تصمیم گیری دربارش

ولی بازم دکتر داروهایی میده که طول استخون هارو زیاد میکنن

اینجا اصلا اسم قرص و شربت نپرس زبونم لال بچت مشکل دار میشه

2706