2752
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297538 بازدید | 1811 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه جدی خانما واقعا الآن خونه هاتون مثه دسته گله؟

دروغ چرا من عادت دارم قبل از خواب مرتب میکنم بعد درازکش میشم. گاهی پیش میادظرفام بمونه ولی اونم مرتب تو سینک میچینم

بیشتر از کثیفی از بهم ریختگی بدم میاد

نه جدی خانما واقعا الآن خونه هاتون مثه دسته گله؟

من اوصولا اتاق دخترم اوکی اتاق خودم پر لباس که از شلختگی اونجا نمیخوابیم میایم حال میخوابیم حالمونم دوتا فرش ۶ میخوره کوچیکه اشپز خونه ام بهش چسبیده صبح اصلا یه وضعی 

من هربار بعد غذا حتما تمیز میکنم و چدنارو دستمال میکشم هفته ای یکبار با سیم و پودر میشورم. ماهی یک ...

عزیزم چقدر تو لوله بازکن می مونه و چقدر محلول می ریزی؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
عزیزم‌ میشه بگی چقدر بریزم

ببین من همه ی چدنامو ریختم توی تشت نصف یا لوله باز کن و بقیش اب جوش تاجایی ک روشو بگیره ۷ یا ۸ ساعت بمونه بعدش یکم باسیم ظرفشویی بسابی هرچی روغن داره میره میشه مث روز اولش فقططططط باید چدن باشه چیزی ک چدن نیس بریزی توش داغون میکنه 

این وسواس نیست تمیزیه گلم    

من دیوونه ام اخه روزی چندبار تمیز میکنم هنوزم فک میکنم نه تمیز نشده بعد دوباره میرم همه جارو تمیز میکنم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706