2733
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297495 بازدید | 1811 پست
من موهام زیاد میریزه همسرمم موهای بلند دوست داره البته کوتاهم کردم میریخت جاروبرقی میکشم جارو دستیم ...

با برس شستشوی فرش،،بردهر محکم بکش ب فرش،همه موهارو جمع میکنه

ی نام خداااا ،اینجانب یک بانوی متاهل و متهعد👫💍عاشق اشپزی با دستپخت عالی🍝🍔کیک پزعالی🍰باکلی دسر خوش مزمز🍮🍨 و تزیین کننده نمونه😄درحال درس خوندن ،،از نوع حقوق📗📖📚عشق اهنگ و رقص،زندگی من باهندزفیری گره خورده😛😍عاشق کارای هنری مثل دکوپاژ،کار با مس،گلهای کریستالی،انواع بافتنی،ارایشگر نمونه،کلی کار هنری با چوب ،،شمع سازیو....،عاشق همسری،عاشق زندگیم،خدایا مشکلات زندگیمو حل کن،دوستت دارم دوستم داشته باش،خدایا مواظب عشق زندگیه منباش،کمکم کن تاهرروز بهتراز قبل باشم😍😘شاهم من فقط با ط خوشم😻✨💫�🍺👑💍💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مرسی عزیزم😍 خانما من و همسر همکار همسرم همزمان با هم باردار بودیم، بچه اون هفته پیش بدنیا اومد. دخ ...

سلام خوبي 

من اگر بودم نيلا ميذاشتم چون نيلا اسم دخترته و نبايد بخاطر تصميم يه نفر ديگه اسمشو عوض كني

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
من هربار بعد غذا حتما تمیز میکنم و چدنارو دستمال میکشم هفته ای یکبار با سیم و پودر میشورم. ماهی یک ...

ماشالله خوشبحالت چقد تمیزییی ای ول 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
من هربار بعد غذا حتما تمیز میکنم و چدنارو دستمال میکشم هفته ای یکبار با سیم و پودر میشورم. ماهی یک ...

منم بعد غذام حتما پاک میکنم ولی چدنام اصلا تمیز نمیشه اصلاااا

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706