2733
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297495 بازدید | 1811 پست

استارتر دمت گرم

تاپیکت مفید بود

کلی انگیزه گرفتم

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره درسته.عزیزم منم دخترم خیلی شره تمام اسباب بازیاش وسط خونست.ولی تا میخوابه سریع جمع میکنم میبرم ت ...

ان شاءالله منم یکم فرز بشم .البته همسرجان هم اصلا کمک نمیکنه لیوانی ک اب بخوره میزاره رو کابینت دوباره بخاد اب بخوره ی لیوان دیگه و....😁😂

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2740
من دامستوس استفاده میکنم عالیه.واسه سنک وشیرالات.سرامیکا.یه بوی تمیزی خاصی به خونه میده

من از بوش سر درد میشم .با پودر ماشین لباس شویی میشورم سینکمو برق میندازه😁

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
من تو هیچ موارد😂😂

الهی.اشکالی نداره کم کم عادتش بده.بهش مسئولیت بده درست میشه.زمان بره ولی جواب میده.مثلا روزای تعطیل که استراحتشو کرد پاشین باهم کارارو بکنین ازکم شروع کن که زده نشه ازکار

منم تو هیچ مواردی تازه خودشم کار اضاف میکنه

اره بابا .میگم شلوارتو درمیاری بزار رو جالباسی میگه باشه میره میبینم عین لونه کبوتر رو زمینه باز جمع میکنم خودم.تازه خیلی هم میگه من مرد تمیزیم😂

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2706