2733
2739
عنوان

بیاین عکس خودتونو شوهرتون بزارید نظر بدیم کدوم خوشگلترین + عکس خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 14111 بازدید | 856 پست
😐 راستش خیلی کارشده ان اصلانمیشه چیزی گفت صدالبته ک خوشگلی ولی بدون این کارای روی عکس بهترمیتونیم ...

اون نتی نبود؟

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
برات صلوات فرستادم عزیزم

ممنوووونم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلیاخاننده خاموشن عکستوبرمیدارن

مهم نیست عزیزم تو با عکس من مگه میخوان چه کنن والا الان چیزی که زیاده عکس ،ولی تو بیشعور بودن اون شخص که عکس و بر میداره شکی نیست

.
فدای تو⁦❤️⁩⁦❤️⁩ آره یمدته زدم تو کاره پوستم. تا ببینم چی میشه😅🤷

برو مزوتراپی عزیزم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
😐 راستش خیلی کارشده ان اصلانمیشه چیزی گفت صدالبته ک خوشگلی ولی بدون این کارای روی عکس بهترمیتونیم ...

اخه ادرس پیجموزدم ک کسی برنداره بعدافکت رنگ انداختم روش بیا یکی ساده تربزارم

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
بچه هاچراکسی برامنونگفت ندیدین یعنی

زیبایید عزیزم😍😍

باز عکستونو دیده بودم

همیشه هم میریزن سرتون میگن خودتون نبستید😃😃😃

آنچه اعتبار انسان را تعیین می کند وجدان اوست، نه امضای او !
مهم نیست عزیزم تو با عکس من مگه میخوان چه کنن والا الان چیزی که زیاده عکس ،ولی تو بیشعور بودن اون شخ ...

درسته ولی خب هستن کسایی ک واقعابراشون مهمه 

برو مزوتراپی عزیزم 

مزو بهتر یا میکرو نیدلینگ یا لیزر من جای حوش دارم هم ایتکه مبخوام پوستم صاف و شقاف بشه کدوم بهتر

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
زیبایید عزیزم😍😍 باز عکستونو دیده بودم همیشه هم میریزن سرتون میگن خودتون نبستید😃😃😃

فداتشم چشات خوشکل میبینه

اره اخرشم میفهمن راست گفتم😁😁

2706