2726
عنوان

بیاین عکس خودتونو شوهرتون بزارید نظر بدیم کدوم خوشگلترین + عکس خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 14111 بازدید | 856 پست
شوووووخ خوش رو دلتنگیاتم تو دلته

آورین آورین⁦❤️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهره شناسی😁

میدونی چی یادم افتاد؟؟😂😂😂😂

من اوایل عضویتم ملتو سرکار گذاشته بودم فکر میکردن حس شیشمی ام😂😂😂هنوزم تاپیک حس شیشمی میبینم خندم میگیره😅😅😅دیگ خودمم داشت باورم میشد حسم خعلی قویه😂😂😂😂😂😂

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
2728
خیلی بانمکی😍😍

مرسی😚😚

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

میشه بسه؟خیلی خوابمه دیگ عکس نذارین🥴

شوهرم هی تو خواب حرف میزنه از بس خندیدم دخترم بیدار شد

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
میدونی چی یادم افتاد؟؟😂😂😂😂 من اوایل عضویتم ملتو سرکار گذاشته بودم فکر میکردن حس شیشمی ام😂😂😂ه ...

ای بلا 😂😂😂از اون چشات شری میریزه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اوهوم🙃 شوخی میکنم عزیزم ولی اکثراحدسام درست درمیاد

خیلیم عالی 😍😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
دیدمت عزیزم زیبایی یکم فقط زیر چشمات سیاهه بهشون رسیدگی کن خوشگل خوشگلا میشی😘

فدای تو⁦❤️⁩⁦❤️⁩

آره یمدته زدم تو کاره پوستم. تا ببینم چی میشه😅🤷

ن اشتباه کرفته عزیزم من ۲۵ سالمه😬

آهان

خوبه😅🥰

گفتی چهره شناسی ی لحظه یادم افتاد😂😂😂😂 لطف داری شماااا😂😂😂😂😂

جالب بود کلی خندیدم آتیش پاره

2706