2733
2734
عنوان

واقعا دارم ازكروناميترسم ديگه😭

553 بازدید | 50 پست

ما واقعاااا رعايت مي كنيم ن بيرون ميرم ن جايي

ولي خب بابام مثلا خريدميره نميتونيمم يهويي بگيريم

توكوچمون فاميل دوست خيلي هاروديدم ك فوت شدن 

بابام دوتاازدوستاي هم سنش فوت كردن😭

الان توكوچمون ي جووني فوت شده گفتن از كرونابوده ديگه نميدونم زمينه اي داشته يانه

چيكاركنم خيلي استرس بابامو دارم😭

خودش ك ميگه هرروز اعلاميه يكيشون مياد كي نوبت من بشه قلبم هزاربارميريزه

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم‌هفته دیگه زایمانمه.واقعا میترسم😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
درکت میکنم امشب دلم آشوبه فکر میکنم فردا خبر بد میشنوم نشستم شام ایرانی میبینم حالم بهتر بشه😢😢

اصلا بابام ك گفت هر روز يكي از دوستام دارن ميميرن كي نوبت من شه كشت منو من مامان ام ندارم خواهربرادرهيچي بلايي سرش بيادميميرم

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
2706