2733
2734
عنوان

بنطرتون من از خودم گرفته شدم.؟؟ 😶

149 بازدید | 18 پست

اینکه یه سری رفتارهامو به خاطر همسرم تغییر دادم.

نامزدم حجاب دوست داشت و چادر .(در پرانتز هم بگم‌که خودشون هم خیلی خیلی مرد خوبیه و از نظر اخلاقی بیسته)

یا مثلا دوست نداره زیاد  با پسرا یا مردا حرف بزنم . یا خوش و بش کنم.وقتی که برای کار نباشه یا لزومی نداشته باشه. 

کلا روم خیلی حساسه . این حساسیت فقط برای غیرت نیست مثلا اگه یه ذره مریض بشم خیلی حساسیت به خرج میده .✅

یا همیشه میگه تو خط قرمز منی . هیچ‌کس حق نداره راجع به تو بد بگه حتی پدر و مادرامون..

کلا میگه تو مال منی.

یه بار سر مشاوره دادن تو دبیرستان پسرانه به شدت گفت نه.

تازه این لفظ رو هم به کار برد  که من  به شدت حسودی م میشه به کسی که بخواد به زنم‌نگاه بد کنه .یا از زیبایی های زنم ببینه. میگه کلا باید مال خودم باشه . 😅

واقعا هم از لحاظ محبت کلامی و عاطفی تامین هستم صددرصدی. خیلی خیلی بااخلاق و محبت.هست.

ولی سر این جور مسایل عیرتیه.

من مانتویی بودم ولی الان چادر دارم حس میکنم خودم نیستم اما قبل عقد قرار گذاشتم چادر بپوشم . الآن خیلی پشمونم. نه به خاطر چادر . چون واقعا چادر چیز خوبیه.

بلکه به خاطر اینکه فکر میکنم دیگه خودم نیستم.

می تونید چند تا تاپیک که درباره ی اخلاق همسرم هم بود سر بزنید تا بفهمید منظورم چطور ادمیه😊

.

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن خودتی فقط ب خواسته ی همسرت احترام گذاشتی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2728
خوشی زده زیر دلت    

عزیزم ای کاش قضاوت نکنیم🙂

در مورد سوالم توضیح میخواستم.

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

ببین اگ تو در مقابل چیزایی ک اون میخاد توام ازش چیزایی میخای اوکیع 

اگ اذیتت نمیکنع این چیزا خوبع 

اما بیش تز حدش ک بخاد باعث تفرقع بش خوب نیس 

وگرنع وقتی دو نفر با هم قرار تکمیل کنندع باشن باید همو شکل بدن

درستع باید همونجوری ک هستن بپذیرن همو اما ممکنع یسری رفتارا از نظر خودمون اوکی باش اما تو دید بقیع زنندع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
ن خودتی فقط ب خواسته ی همسرت احترام گذاشتی

چون خیلی احساس دوگانگی میکنم چند روزی ه.مثلا میرم یه جا خودمو اون جوری که میخواستم تصور میکنم بعد میگم اون جوری شاید اعتماد به نفسم بیشتر بود😔

تو همونی هستی ک با شوهرت مجازی اشنا شدی و اون خیلی ادعای عاشق بودن میکرد؟؟ از شهر خودتونم نبود؟

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
با خوب وبد بودن همسرتون کاری ندارم از تغییراتی که دادین احساس رضایت دارین یا اذیت میشین به این فکرکن ...

بعضی وقتا حس بد دارم . مقایسه میکنم حالت قبل و بعد رو .

فک میکنم دیگه خودم نیستم.

چون دقیقا یه شخصیت دیگه بودم‌و دوست داشتم.

تو همونی هستی ک با شوهرت مجازی اشنا شدی و اون خیلی ادعای عاشق بودن میکرد؟؟ از شهر خودتونم نبود؟

اینایی که گفتی درسته ولی ادعانمیکرد.

اطلاعات بیشتر بده ببینم همونم؟

بابا تو حالت خوب نیستا عزیزم شوهرت انقد ماه مث من خنگی فک کنم خخخخخخ ببخشید شوخی کردم من خودم قهر کردم از ظهر شوهرم گفت برگرد بیا من نمیتونم بیام دنبالت دوری با موتور سرده گفتم ن ن ن ن الان خودم دوباره اسنپ گرفتم برگردم نمیدونم چی بگم ضایع نشم دلم واقعا نمیتونه دوریشو تحمل کنه خنگم

چون خیلی احساس دوگانگی میکنم چند روزی ه.مثلا میرم یه جا خودمو اون جوری که میخواستم تصور میکنم بعد می ...

ن چون قبلا مانتویی بودیی این حسو داری حالا بعدا ک رفتین خونه خودتون کم کم میتونی مانتویی شی مثلا ب شوهرت بگی وقتایی ک باهم میرین چادر نزنی

ن چون قبلا مانتویی بودیی این حسو داری حالا بعدا ک رفتین خونه خودتون کم کم میتونی مانتویی شی مثلا ب ش ...

همون جور که گفتم به شدت روم حسود و حساسه😅😅😅

خیلی مراقبمه😅

همشم بهم میگه بهترین دختر دنیا