2737
2739
عنوان

بچه به چشم اعتقاد دارید

355 بازدید | 37 پست

مثلا عکس نی نیتون رو نذارید پروفایل یا تو اینستا مبادا چشم بخوره ؟

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

موافقم. بچه ها خیلی به چشم حساسن. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آره خیلی اعتقاد دارم یبارم عکس دخترمو گذاشتم اینجا به ثانیه نکشید انگشتش رفت لای در بعدم ناخنش سیاه شد و کنده شد😭😞

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

اینو زیاده بهش پی نبردم ولی منو شوهرم زندگیمون معمولی وبسختی تونستیم ماشین بخریم و یه خونه کاملی آماده کنیم الان شوهرم اگه جلوی جاریام بخواد حتی غذابذاره توبشقابم ازحسادت میترکن دراین چشمشون توزندگیمون احمقا

بله من اون هفته عکس خیلی خوشگل وحرفه ايي از دخترم گرفتم و گذاشتم پیجم روز بعد غروب نتونست رو پاش بلند بشه بایسته انگار فلج شده بود دستاش سرشده بودن و پاهاش کلا بی اختیار. مردم وزنده شدم تا رسیدم دکتر. کلی معاینه کرد باهاش حرف زد آزمایش نوشت بعد یکم بهتر شد😒😒😒😒

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2706