2733
2739
عنوان

میشه یکم بام حرف بزنید حالم بده😭

541 بازدید | 32 پست

افسرده شدم:)

فقط یه هدف داشتم که مسخرم کردن و گفتن غیر عقلانیه:)تنها دلیل زنده بودنم رسیدن ب هدفم بود:)میدونم درکم نمیکنید ولی احساس پوچی میکنم هیچ چیزی ندارم ک دلموبهش خوش کنم،)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدفت چی بود

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2728
دیگه نمیگم به هیچکس نمیخام بیشتر از این مسخره شم 

عزیزم بگو همه که مسخرت نمیکنن

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2738
بگو عزیزم شاید اونا اشتباه کردن شاید بتونیم کمکت کنیم ادامه بدی

داستانش طولانیه

نمیدونم چیزی راجب فعالسازی صددرصد مغز میدنیدیا نه اگه نمیدونید ی سرچ بزنید تو نت ی کلیپ میاد اونو ببیند متوجه میشید

البته ما نمیتونیم فعالش کنیم 

ولی من میخاسم با ی روشی ی نفر از دنیای موازی جذب کنم و صددرصد  مغزش فعال کنم

اروزمم این بود ک کلا‌بشم ی ادم دیگه:)توی ی خانواده دیگه:)

ولی حالا میگن چرته و حتی اگه صددرصد مغزشم فعال باشه این ارزو چرتوغیر عقلانیه

حالا خودمم فکرشو میکنم مزخزفه‌:)ولی من عاشق هدفم بودم دیگه هیچیم مهم نیس برام منتظر مرگمم

میشه شما مسخرم نکنید؟:)خودم فهمیدم چرته اینطوری بیشتر داغونم میکنید🥀

داستانش طولانیه نمیدونم چیزی راجب فعالسازی صددرصد مغز میدنیدیا نه اگه نمیدونید ی سرچ بزنید تو نت ی ...

ن چرا مسخره کنم بیشتر عجیبه واس همه چون اطلاعی راجبش نداریم اگ مطمعنی و ایمان داری ک میشه خب انجامش بده تا جایی ک خودت بدونی راهت درست بوده یا غلط ن اینکه حسرتش ب دلت بمونه 

ن چرا مسخره کنم بیشتر عجیبه واس همه چون اطلاعی راجبش نداریم اگ مطمعنی و ایمان داری ک میشه خب انجامش ...

ببین اخه تو همون کلیپ که میگم استاده میگه تبدیل ب یک خالق میشه و میتونه یه دنیا جدید خلق کنه 

این شد ک من رفتم تو فکرش ولی الان از چند نفر پرسیدم گفتن نه

داستانش طولانیه نمیدونم چیزی راجب فعالسازی صددرصد مغز میدنیدیا نه اگه نمیدونید ی سرچ بزنید تو نت ی ...

من درین زمینه حرکاتی داشتم ولی عاقبتش اونی که فکر میکنی نیست ' من نمیگم چرته' میگم شدنش اونجوری نیست' قانون جذب اون مفهومی که فکر میکنیم نداره' شبکه چهارم نیستی من میفهمت دوست داشتی برو تاپیکام 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
2706