2733
2739

سلام خانوما میشه بگید علایمتون چی بود ؟کدوم دکتر رفتید چه آزمایشی دادید

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن

ببین علائم متفاوتن معمولا علائم کلاسیکش تب و بدن درد و سرقه ست،کاهی اسهال و استفراغ هم اضافه میشه

زمایشی ذر ابتدا لازم نداره گاهی بعضیا cbc crp انحام میدن ک الان دیکه روتین نیست

اکر تنکی نفس ندارین بیماری زمینه ای ندارین اقدام خاصی لازم نیست فثط قرنطینه ولی کسی ک این شرایطو داره ی ct ریه انحام بده بر حسب درصد درگیری گاهی لازمه درمانهایی شروع بشه

ما اولش ک مبتلا شدیم فامونیدین و نادروکسن مصرف کردیم

وقتی درکیری ریه بیشتر شد ذکزامتازون و اینترفرون بتا و سووداک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من علایم خاصی نداشتم عین سرماخوردگی بود و بویایی هم نداشتم دکتر که کار خاصی نمیکنه آزمایشم ندادم خودمون خود درمانی کردیم بیشتر گرمیجات بخور قرص ویتامین اینا 

🙃لبخند بزن... فردا روز بدتری است!!!🙃. 
ببین علائم متفاوتن معمولا علائم کلاسیکش تب و بدن درد و سرقه ست،کاهی اسهال و استفراغ هم اضافه میشه ز ...

سلام عزیزم ۱۵روز پیش باعلایم  سردرد گلو درد شروع شدم از هفت روز پیش تنگی نفس زیاد دارم رفتم دکتر عمومی باگوشی معاینع کرد کفت ریه هات خوبه حساسیت داری آمپول دگزا داد و شربت و قرص حساسیت 

ولی خوب نشدم میگن آزمایش خون و سیتی اسکن فایده نداره

من علایم خاصی نداشتم عین سرماخوردگی بود و بویایی هم نداشتم دکتر که کار خاصی نمیکنه آزمایشم ندادم خود ...

من تنگی نفس دارم فقط 

چی باید خونگی بخورم

2740
من تنگی نفس دارم فقط  چی باید خونگی بخورم

تنگی نفس نمیدونم پس اگه تنگی نفس داری جدی بگیر برو دکتر یه آزمایشی بده چون خدا نکرده ریه هاتو درگیر میکنه

🙃لبخند بزن... فردا روز بدتری است!!!🙃.