2733
2734
عنوان

تاخیر پریود

164 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من تو اقدامم الان 7 روزه پریودم عقب افتاده بی بی هم منفی بود.یسری تاپیک زدم همه گفتن طبیعیه و داری اماده میشی برا بارداری...خب این تاخیر تا چند روز عادیه؟

یه صلوات برای مادر شدنم میفرستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تا ۱۰ روز تاخیر هم داشتم و پریود شدم.تا ۵ روز دیگه میشی نگران نباش

من امروز روز اول عقب انداختنه

بی بی زدم منفی بود

ترشحات تخم مرغی دارم مثل تخمک گذاری

ممکنه تخمک گذاری عقب بیفته؟ 

من تا ۲۰ روزم تاخیر داشتم.روزانه اگه فعالیت بیرون منزل نداری پیاده روی کن روزی نیم ساعت.خیلی کمک میکنه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
واااای شوخی نکنننن

والا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
من امروز روز اول عقب انداختنه بی بی زدم منفی بود ترشحات تخم مرغی دارم مثل تخمک گذاری ممکنه تخمک گ ...

بله 

چون دکترم میگه سعی کن 

تا روز 23 سیکل نزدیکی داشته باشی.بعضی وقتا تخمک گذاری ب تاخیر میافته.

البته من قبل از پریود این ترشحات برا خیلیا عادیه.

منم ماه اول اقدامم پنج روزه عقب انداختم روز پریودم دل درد و کمر دردشدید داشتم ولی نشدم فرداش کاملا خوب شده بود دقیقا مثل روزی که پریود تموم شده.... ابجی میگه منم اینجوری شدم بعد ده روز فهمیدم باردارم

من در مدار جذب عشق و ثروت ام 💫💫💫پس به انچه که میخواهم میرسم💏
2706