2737
2734

لطفا نظراتتون رو بگین میخوام ماشین لباسشویی بخرم

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی سامسونگ نمیشه

بوش از سامسونگ خییییلی بهتره. البته الان دیگه نه بوش اصل گیر میاد نه سامسونگ

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
هیچی سامسونگ نمیشه

اون که البته اما خیلی گرون شده به نسبت بقیه

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   
2738

من خودم الجي دارم ولی مامانم 17 ساله پاکشوما واره خیلی خیلی عالیه. جدیدا نمیدونم چطوره؟ 

ولی لباسشویی مادر شوهرم الجي هستش نامزد که بودیم شوهرم وقتی لباساشو من مینداختم خونه بابام اینا لباسشویی میگفت خیلی تمیز میشه. 

بعد اومدیم من با همون الجي میشستم میگفت تمیز میه مامانم بلد نیست چطور با لباسشویی کار کنه😉

کلا به مارک نیست تمیزی با نحوه استفاده است

ولی اینکه خراب نشه هم مهمه خوب باید هر 4 ماه رسوب گیر توش بریزی. پشت هم نزنی 

زیاد ازش کار نکشی 

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده.