2737
2734
عنوان

تو این قرنطینه چیکار میکنین حوصله تون سر نره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 52 پست
خودشون هم الان تو عشق و حالن...محو بشن الهی

الهی آمین😑

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
اخی چ بامزه😂 چی بازی مثلا🙄

تنها کامنتی هست که یادم مونده  بازی پلی استیشن دکتر بازی+18 بعد اگه چیزی تو دهنشون باشه جویده دهن به دهن میکنن اوووووق  

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا شلوارشو بکش پایین یهو😂😂😂😂😂😂😂 رو گردنش اب یخ بریز مدادو بکن تو گوش اس موهاشو بکش  ...

بدبخت عذاب میکشه 😂 حالا ی راهکار من بهت بدم از این موما بگیر بزن ب دستش وقتی خوابه یهو بکش موهاش کنده شه😂

2728
بدبخت عذاب میکشه 😂 حالا ی راهکار من بهت بدم از این موما بگیر بزن ب دستش وقتی خوابه یهو بکش موهاش کن ...

وای عااالی

حتما یادم میمونه عزیزم

ملسی😂😂😂😂😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
چطور میخونین؟ واتساپ و آموزش انلاین؟ منم خیلی دوس دارم بخونم

من هفت سال رفتم کلاس زبان انگلیسی 

ی ساله تو خونه ی زبان دیگه رو میخونم

الان اون هفت سال با این ی سال برابری میکنه

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
2740