2737
2734
عنوان

تو این قرنطینه چیکار میکنین حوصله تون سر نره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 52 پست

از یکی کاربرا شنوفتم میگفت نمیدونم می ره وسایل آرایشی میاره یا شوهرشو آرایش میکنه یا شوهرش ارایشش میکنه میرن ماشین میشورن باهم غذا درست میکنن بازی میکنن و...    

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این قرنطینه همین که بچه نداری ۵ هیچ جلویی، والا به خدا بچه ها دیوونه شدن دلم براشون کبابه 

تازگیا گلدوزی میکنم عاااالیه، ملیله کاغذیم با نمک و سرگرم کننده ست. 

یه جوری زندگی کن،که خدا عاشقت بشه ...
2731
زبان میخونم

چطور میخونین؟ واتساپ و آموزش انلاین؟ منم خیلی دوس دارم بخونم

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

هر کاری فکرش رو بکنی از اول قرنطینه من کردم.کتاب خوندن،فیلم دیدن،آشپزی،شیرینی پزی،ورزش در خانه،گلدوزی،بافتنی،زبان خوندن،کافی شاپ در منزل و.....ولی باز هم خسته شدم دیگه از این وضعیت😑خدا بگم چی کار کنه با این چینیا که  دنیا رو گرفتار کردند

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
2738

خوشبحالت بگیر استراحت کن کیف کن .من میمیرم برای روزهای تعطیل .بخوابم 

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
هر کاری فکرش رو بکنی از اول قرنطینه من کردم.کتاب خوندن،فیلم دیدن،آشپزی،شیرینی پزی،ورزش در خانه،گلدوز ...

خودشون هم الان تو عشق و حالن...محو بشن الهی

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍

دوره آنلاین زبان شرکت کن اگه زبانت در حد خوب حرف زدن هست که دمت گرم ولی اگه نمیتونی خوب حرف بزنی و احساس نیاز هم نمیکنی به خاطر بچه ای که در آینده میارین سواد خودتو ببر بالا تا بچه ی فرهیخته تری داشته باشی در آینده منم سطح مبتدی هستم خواهرانه به همه مادرهای نسل بعد پیشنهاد میدم با هر سطح تحصیلات فقط به فکر زبان باشیم چون اگه از خودمون گذشت ولی بچمون بهش نیاز داره 

پادکست هم گوش بده اگه اهلش نیستی از پادکست چنل بی، بی پلاس، رادیو دیو، رادیو راه شروع کن عاشقش میشی مثل من پادکست ادیکت میشی 😅

چجولی 😐

مثلا شلوارشو بکش پایین یهو😂😂😂😂😂😂😂

رو گردنش اب یخ بریز

مدادو بکن تو گوش اس

موهاشو بکش 

😐😐

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
2706