2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفتته؟ ینی قلب داشت یا نه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2731

برا من قلبش تشکیل نشد

رفتم بیمارستان با قرص سقط نکردم

کورتاژ کردم

ولی فک میکنم با قرص  سقط میکردم ولی دکتر پولکی بود کورتاژ کرد

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
چه چیزایی مد شده ها قدیما پس چرا جنین به این زودی چیزیش نمی شد 

آره بخدا خیلی زیاد شده اصلا دیگه ب تشکیل قلبم اعتباری نیست من رفتم صدا قلبشم شنیدم دو هفته پیش الان همش فکرم درگیره دو هفته دیگه برم غربالگری نگه همه چی تموم‌شده

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

من 

از ۶ هفته و ۶ روز قلب ایستاده بود ۸ هفته سقط کردم تو بیمارستان

دکتر ۴ تا شیاف داد که استفاده کنم اولی رو که گذاشتن برام خونریزی شروع شد و دوساعت بعد دفع داشتم درد هم قیقا مثل پریودی واقعا شدید تر نبود

ولی چون من به علت خونریزی شیاف سیکلوزست ۱۵ تا استفاده کرده بودم بقایا دفع نمیشد بعد از ۲ روز کورتاژ کردم که اصلا هم سخت نبود شکر خدا خیلی زود همه چی تموم شد الان هم حامله ام به لطف خدا

2738
آره بخدا خیلی زیاد شده اصلا دیگه ب تشکیل قلبم اعتباری نیست من رفتم صدا قلبشم شنیدم دو هفته پیش الان ...

من که میگم فقط انومالی خوبه اونم برا فهمیدن سلامت بقیش پول مفت دادنه و اصلا نباید رفت 

من نه منم نه من منم😎
من که میگم فقط انومالی خوبه اونم برا فهمیدن سلامت بقیش پول مفت دادنه و اصلا نباید رفت 

وای نه قلب مهم تره. خیلیا قلب تشکیل نمیشه و هیچ علایمی ندارن از لک و خون. بدن عفونت می‌کنه خطر مرگم داره. من دوستم سه هفته جنینش مرده بود اصلا نفهمیده بود تا رفت سونو

من  از ۶ هفته و ۶ روز قلب ایستاده بود ۸ هفته سقط کردم تو بیمارستان دکتر ۴ تا شیاف داد که استف ...

عزیزم باهمیم.سونو غربالگری رفتی؟

عزیرم خداحفطش گنه نی نی تو.چند ماه  بعد از سقط حامله شدی؟

من نا یه سال اقدام نکردم بعد ماه اول اقدامم حامله شدم اما پوچ شد هفته ۵ پریود شدم و تموم باز بعد چند ماه باز اقدام شروع کردم حدودا ۶ ۷ ماه طول کشید تا حامله شدم

2706