2737
2734

سلام خانوما من یکساله عقدم میخواستم بدونم هزینه ثبت نام دانشگاهمو شوهرم باید بده یا خانوادم؟ 

دوم اینکه شهریه دانشگاهمو مامانم داد به شوهرم که گفتم هیچ عکس ااعملی نشون نداد نه تشکر کرد وه چیزی میخوام یجوری بهش بگم که وظیفه شما بود که شهریه رو بدید اما یجور محترمانه بگم؟ یا با منت بگم وظیفه تو بود اما مامانم داد؟ لطفا راهنمایی کنید

بگید چی به شوهرم بگم😁❤️تنکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم باخانواده بود حتی یه ریالی ازش نه نگرفتم نه گفتم بده به حرف بقیه هم توجه نکن که میگن باید بده واینا

بعد ازدواجم خدایی تا حالا نشده چیزی بخوام ‌فراهم نکنه همه لباسامم مارک میگیره

بااینکه دوران عقد حتی یه بارم بهم حتی دو تومنم نداد فقط کارت شارژ رو همیشه خودش میگرفت بدون اینکه من بگم 

بگو عشقم؟ عزیزممم؟ مگ من خانومت نیستم مگ دوسم نداری؟ مگ ما الان همسر هم نیستیم؟ میخوام ی چیزی بگم میدونی وقتی مامانم شهریه دانشگاهو داد ی حسی بدی گرفتم یهو حس کردم اقتدارت پیش مامانم اومد پایین دلم نمیخواد اینجوری ببیننت بیا بهش ثابت کن همیشه هوامو داری و پشتمی

قابل توجه دوستان به نظرم تا وقتی عروس و دوماد نرفتن خونه خودشون هزینه ها با خونواده عروس خانومه

2706