2737
2734
عنوان

زنی که زیاد به خودش برسه

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 111 پست
خیلی ها نمیدونن واقعا چرا دلشون میخواد اون رفتارها رو بکنن بعد از ریشه یابی و وقتی بهشون میگی مشکل ...

درسته👌دزمان هم داره؟ صرفا درمانش روان درمانیه یا درمان دارووی هم براش وحود داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما با ظاهر و باطنمون باهم معرفی میشیم.نمیشه ظاهر اینقدر بی معنا و بیمار گونه بعد رفتار متعادل.با معر ...

باور کن خودشم از عمل زیادیش پشیمونه به منم میگه نکن 

برو ورزش کن حتی اگه اذیتت کنه تنگی نفس بیاری بهتر از اینکه زیر تیغ عمل زیبایی باشی مثل پروتز سینه و با...س..ن

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
درسته👌دزمان هم داره؟ صرفا درمانش روان درمانیه یا درمان دارووی هم براش وحود داره؟ 

متفاوتن ولی معمولا درمان کاملی وجود نداره

روان درمانی خیلی میتونه کمکشون کنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2731
فقط دماغم عمله همین  اما هیکلم لاغره حس میکنم در مقابل خواهر دوست پسرم کمبود دارم و ساده ام او ...

عشقم قیافه نچرال خوبه الان دیگه خز شده این کارا لنز که واقعا زشته من عروسیم چند سال پیش به زور گذاشت دیده هم نمیشد از عکسام بدم میاد با اینکه لنزم یکم روشنتر از چشام بود من شوهرم زیبایی انجام میده باورت میشه من هنوز خال های صورتمم برنداشتم دستگاهم تو خونه است یا ژل و اینا هیچی فقط بوتاکس قصد دارم بزنم واسه جلوگیری از چروک همین

من خانواده شوهرم همشون دوست دختر و دوست پسر دارن که با هم میرن خونه 

ولی من .ون یکم به خودم میرسم و لباساسی شاد میپوشم به من میگن جلف 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2740

وای من یکی تو آرایشگاه دیدم همینجوری بود

ولی فکر هرزه اصلا نیومد تو ذهنم😐

پولدار اومد تو ذهنم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
شما تو ایران خانمی دو تو خیابون دیدی که اندام جنسی بیرون انداخته!!!! اصلا داریم؟!! اگر لباس تنگ منظ ...

اره من یه لحظه چشمم خورد به خانومی که نیم تنه پوشیده بود و خط سینه‌هاشم مشخص بود... یا خانومی که یه بلوز کوتاه و ساپورت تنگ و نازک پوشیده بود و لباس زیرش کاملا مشخص بود، به اندازه ده دقیقه داشت جلوی من راه میرفت، خواه نا خواه آدم چشمش میخوره به تیپشون...حتی شده واسه یک ثانیه.

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
فقط دماغم عمله همین  اما هیکلم لاغره حس میکنم در مقابل خواهر دوست پسرم کمبود دارم و ساده ام او ...

خب چی بهترازاین که لاغری.منم میخوام بینیمو عمل کنم درحدی که ایرادام گرفته شه.نه اینکه مسخره بشیم.خدایی مثلا ناخون تیز بلند جذابه؟یا با سن خیلی بزرگ؟یا لنز رنگ یخی؟مژه درحالت پرواز؟

همون دماغو عمل کن باسنت متوسط باشه اگه همون لنزم میخوای بزاری عسلی😍ژل لب میخوای بزنی به جای 2 سی سی؛نیم سی سی بزن.هم زیبامیشی هم پلنگ نمیشی

این اهنگ قشنگ رو گوش کن:عاشقی از روزبه بمانی.
باور کن خودشم از عمل زیادیش پشیمونه به منم میگه نکن  برو ورزش کن حتی اگه اذیتت کنه تنگی نفس بی ...

پشیمونیش که فایده ای نداره.اینهمه عمل زیبایی ریشه روانی داره .آدم هایی که اینجوری هستن واقعا نیازمند روانشناس هستن.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2706