2733
2734

والا منکه الان هفت ماه میگذره یکم هنوز درد دارم اما درد زیادش که یکم تو نشستن و بلند شدن و خوابیدن اذیت کنه تقریبا یکی دوماه طول میکشه البته من عمل باز کردم لابیا نبود

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا منکه الان هفت ماه میگذره یکم هنوز درد دارم اما درد زیادش که یکم تو نشستن و بلند شدن و خوابیدن ا ...

بعد در اوردن رژیم غذایی دارید یا اینکه هر چیزی بخوایید میتونید بخورید؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
بعد در اوردن رژیم غذایی دارید یا اینکه هر چیزی بخوایید میتونید بخورید؟

رژیم که رعایت بشه بهتره چون باز اگه رعایت نکنیم کبد چرب میشه. مخصوصا سه ماه اول حتی کیک یا بیسکوییت یا شکلات که توش روغن و تخم مرغ داره نباید استفاده کنیم.دکتر من گفت روغن به هیچ عنوان تا آخر عمرت مایع یا نباتی نخور اگه تونستی روغن حیوانی در غیر این صورت فقط روغن زیتون مصرف کن.منم دیگه از اون موقع روغنمون رو زیتون میزنم و سعی میکنم زیاد چربی و تخم مرغ نخورم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
رژیم که رعایت بشه بهتره چون باز اگه رعایت نکنیم کبد چرب میشه. مخصوصا سه ماه اول حتی کیک یا بیسکوییت ...

آخع  یکی از فامیل های ما کیسه صفراشو که در اورد حساسیت شدید پوستی گرفته 

که حتی ادویه و چیزای حساسیت زا رو نمیتونه بخوره 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
آخع  یکی از فامیل های ما کیسه صفراشو که در اورد حساسیت شدید پوستی گرفته  که حتی ادویه و چ ...

نه نه کیسه صفرا اصلا به ادویه جات مربوط نمیشه.وظیفه اش تنظیم چربی هست و وقتی برداشته شه خودمون باید مراقب میزان چربی بدن باشیم.

2738
والا منکه الان هفت ماه میگذره یکم هنوز درد دارم اما درد زیادش که یکم تو نشستن و بلند شدن و خوابیدن ا ...

عزیزم شما جراحی کردین بعد روی زخمتونو پانسمان میکردین یا نه

۶روز از عمل میگذره نمیدونم پانسمان کنم یا نه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
عزیزم شما جراحی کردین بعد روی زخمتونو پانسمان میکردین یا نه ۶روز از عمل میگذره نمیدونم پانسمان کنم ...

خودش پانسمان داشت بعد از جند روز کندم و بعدشم پانسمان نکردم