2733
2739
عنوان

قرص برای جوشای هورمونی

443 بازدید | 15 پست

خانما، رفتید دکتر برای جوشای هورمونیتون، چی بهتون داد مصرف کردید؟ و خوب شدید؟ چقدر طول کشید؟ من یه کوچولو مشکل هورمونی دارم، تمام دست و بدن و صورتم جوشش میزنه موقع پرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3832848/داستان-من-با-جوش-های-صورتم-و-تخمدان-پلی-کیستیک-با- ...

عزیزم خوندم، ولی من تمرینات هوازی انجام میدم، باشگاه میرم، لبنیات به هی عنوان لب نمیزنم، تمام کارایی که این خانم گفت و انجام میدم، کلی قرص تا الان خوردم، هیچکدومشون برام جواب نشده، من بدنم از داخل مشکل داره با پیاده روی و ورزش اگه قرار بود خوب بشه که الان خیلی وقت بود خوب شده بود

عزیزم خوندم، ولی من تمرینات هوازی انجام میدم، باشگاه میرم، لبنیات به هی عنوان لب نمیزنم، تمام کارایی ...

مکمل هایی که نوشته بود رو هم میخوری، من علاوه بر کارایی که این خانم گفته، 7 تا گینیسلین هر سه روز در میون زدم، کبدت چرب نیست؟! یبوست نداری؟! 

2738
من تنبلی شدید دارم رفتم دکتر ضدبارداری داد فعلا میخورم جوشام رفتن میگن قط کنی باز برمی‌گردن   ...

چه قرصی داده؟شما متاهلی یا مجرد؟

خدایا شکرت بخاطر همه معجزات زندگیم😍🤲
مکمل هایی که نوشته بود رو هم میخوری، من علاوه بر کارایی که این خانم گفته، 7 تا گینیسلین هر سه روز در ...

نه عزیزم این مشکلاتو ندارم، فقط موهام خیلی میریزه و اینکه بدنم موفق پرید تماممممم جوش میشه +صورتم

واقعیتش متوجه نشدم، فقط همون زینک و ویتامین d و ورزش و چای سبزو نخوردن فست فودو متوجه شدم، ززیاد از مکملاش سر در نیاوردم، گینیسلین چی؟ بعد شما با همین کارا خوب شدی واقعا؟ اخه من ویتامین dو زینک مشکل ریزش مومو حل میکنه ولی هورمونامو که اکی نمیکنه، یه چیزی میخوام که مشکل هورمونیمو حل کنم، به یه ماما ازمایشمو نشون دادم گفت مشکلات هورمونی خفیف داری که با الدی حل میشه جوش نمیزنی، ولی میگن اگه الدیرو قطع کنم دوباره همون میشم

2706