2737
2734
عنوان

مادر شوهرم الان زنگ زده میگه...

1417 بازدید | 88 پست

سلام بچه ها مادر شوهرم کلا عادت داره ساعت 7شب زنگ میزنه شام بیاید پایین ما تو یه ساختمون زندگی میکنیم،چند وقت پیشم ساعت 7شب پسر جاریمو فرستاده بابا میگه مامان گفته شام بیاید پایین شام ابگوشت گذاشتم بعد ن من ن شوهرم ابگوشت دوست نداریم بعد ک شوهرم اینو بهش گفته بود،پسر جاریم گفت ک ن قیمه هم هست خلاصه من ب شوهرم گفتم این موقع وقت زنگ زدنه ک شام دعوت کنن؟؟طرف شام بخواد بذاره تاالان 10دفه گذاشته میریم پایین ولی بهش میگی اگه میخوای مارو دعوت کنی درست ساعت 1,2زنگ بزن بگو شام بیاید نه 7غروب،،خلاصه رفتیم پایین شام فقط ابگوشت بود منو شوهرمم همینجوری نشستیم سر سفره و نخوردیم ،،،امشبم باز زنگ زده ساعت یه ربع ب 7بود تلفن رفت روی پیغامگیر گفت شام قرمه سبزی گذاشتم بیاید پایین منو شوهرمم اصلا قرار بود امشب شام نخوریم ،ب شوهرمم گفتم من ک نمیام خواستی تو برو ب نظرتون من سخت میگیرم یا کار اونا اشتباهه؟برم یا نه؟اگه نه زنگ بزنم بگم چرا نه؟

گر تو با بد،بدکنی پس فرق چیست👀😇

سخت میگیری 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای چه بداخلاق .بیچاره مادرشوهر

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2738

بنده خدا داره محبت میکنه 

سخت میگیریا

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706