2733
2734

بچه من بیش از حد بی اشتهاست متاسفانه تغذیه خوبیم نداره خیلی بددد دارو میخوره متنفره از قطره و شربت .دیروز شربت اشتها گرفتم ولی فرار میکنه به زورم که نمیشه 😥همش گریه میکنه میگه نمیخوام اخه من چجوری به این شربت بدم ؟خییلی لاغره 

شُکر 

من بچه ندارم ،ولی دیدم با قطره چکون میریزن ته حلق بیبی دلبندشون😂✋

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

سرگرمش کنی چطور؟؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با زووور شوهرم میخوابونتش من میریزم تو حلقش😂تنها چیزی که با زور میدم همین قطره هاست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

من یادمه بابام دستامو میگرف مامان دهنمو باز میکرد شربتو میریخت تو حلقم😐😐😐😐😐😐😐😐😐ای روش جواب میده😑😑

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
خب اون میشه زوری..حس بدیه هر روز به زور و اجبار به بچه شربت بدم 

اره منم همیشه این مورد رو میبینم ب مامان بچه میگم یهو خدایی نکرده قطره چکون بشکنه چی😣

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه