2737
2739

بچه ها به خاطر کرونا من ساعت باشگاه ۸ تا ۹ شب برداشتم

چون کلا ۳ نفریم با مربی 

فضای بزرگ

حالا هوا تاریکه الان باید کم کم برم

کسی بود شب بره باشگاه؟ 

نزدیک خونمونه کمی

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو ساعتشو صبح انتخواب کن😶

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731

من قبلا سه تا پنج میرفتم یادش بخیررر😔

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️

شب که خیلی سخته

من ۸صبح میرفتم تا ۱/۵ظهر قبل از کرونا،آخی یادش بخیر،دلم برای باشگاهمون تنگ شده😔☹️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738
اون ساعت ورزش ميكني خييييلي سريع لاغر ميشي  بعد باشگاه فقط تخم مرغ آبپز بخور  كربوهيدرات ...

وای راست میگی؟ چرا بیشتر لاغر میکنم؟بعد اینکه خوابم میبره شب؟

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
شلوغه

من ۳ تا ۵ میرم

رشتت چیه؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
وای راست میگی؟ چرا بیشتر لاغر میکنم؟بعد اینکه خوابم میبره شب؟

اره من تجربه داشتم 

بعد باشگاه چيز خاصي نخور فقط پروتئين

ديگه تا فردا صبح بدن ميره تو چربي سوزي چون شب ورزش ميكني 

يه تكنيك يادت ميدم 😉

قبلش قهوه بخور پرانرژي ميشي 

فقط امكان داره كافىين خوابتو عقب بندازه بد بخوابي

لایک ممنوع⛔️خواهشا لایک نکنید❌ریپلای دوست دالم
اون ساعت ورزش ميكني خييييلي سريع لاغر ميشي  بعد باشگاه فقط تخم مرغ آبپز بخور  كربوهيدرات ...

عزیزم بدن هرکس فرق داره باید از مربیش بپرسه

من اویل میرفتم بهم نیگفت شیر بخور بعد ورزش بعد الان میگه ۲ تا سفیده تخم مرغ

کربوهیدراتم و چربی برام گذاشته دکتر تغذیه

بدن هرکس متفاوته

اره من تجربه داشتم  بعد باشگاه چيز خاصي نخور فقط پروتئين ديگه تا فردا صبح بدن ميره تو چربي سو ...

😑😑😑😑😐😐😐😐اسی گوش نکنا

یعنی چی هیچی نخور تا فردا صبح😐😐😐😐😐😐😐😐😐الکی به مردم مشاوره نده گلم😘

2706