2733
2739
عنوان

مادرشوهر بددهن

154 بازدید | 10 پست

سلام.چند روز پیش همسرم داشت بامادرش تلفنی حرف میزدن.صداش پشت تلفن زیاد بود شنیدم که گفت انشاللله پدر مادر زنت بمیرن وضعیت مالی تو بهتربشه...اون لحظه هیچی نتونستم بگم.به نظرتون چی کار کنم؟دلم خیلی شکسته همیشه باحرفاش ناراحتم می کنه ولی به خاطر همسرم هیچی نمیگم.به همسرمم میگم میگه به خاطر من ببخش.ازش متنفرشدم.از ذهنم بیرون نمیره حرفاش.صبح تاشب تو ذهنم چی کار کنم بچه ها؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خاک😐

شوهرت هیچی نگفت بهش اون لحظه؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2731

غیرمستقیم بهش بفهمون....بگو هیچوقت چشم به مال پدرو پدرشوهرم ندارم خدا خودش بهم همه چیزبده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

دگ واقعا تو صورتش نگاه نمیکردم. البته قبلش بهش زنگ میزدم و میشتمش پهنش میکردم بعدم قطع رابطه تا ابدددددد😡😡😡😡 چقد لجنه این زن

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2740
نه اونم جسارت نداره هیچ وقت جوابش رو نمیده

جسارت چیه!

حداقلش باید میگفت نه مامان خدا نکنه نگو این حرفو😐

حداقل کاری که میتونست بکنه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

اول اینکه خدا نکنه و ایشالا همیشه سایه پدرو مادرت بالای سرت باشه مادر شوهرت دیدی بحث بنداز بگو دور از جون پدرو مادرم اگه فوت کنن وصیت کرده همه اموالشون بره خیریه شما نمیخواهد ارزوی مرگ پدرو مادر منو بکنید پسرتون پولدار بشه 

پسرتون دست رو زانو هاش باشه چشمش به مرگ کسی نباشه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......