2733
2739
عنوان

😭😭😭چرااا من ایطورم

189 بازدید | 10 پست

خودم از خودم خسته شدممم😭😭😭

یکیو میخوام ک هیچ ارزشی براش ندارم

فقط برا رابطه منو میخواد و حرفای🔞🔞

اصلا نمیتونم فرامو شششش کنم😭😭😭😭

خودت خواستی که اینطوری باشه

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخدا اصلا اهلش نبودم اون بهم دروغ گف😭😭الان دیگ طبق خواستش عمل کنم باهام میحرفه عمل نکنم حسابم نمیک ...

یک بار برای همیشه خودتو خلاص کن..

تا انقدر هر روز اذیت نشی

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2738
اره

پس مطمئن باش همین که ارضا بشه برای همیشه تو رو کنار میذاره چون دیگه دست یافتنی شدی

واسه خودت ارزش قائل شو این روابط پوچ و بی معنا رو بذار کنار به قول خودت بذار کسی وارد زندگیت بشه که واست ارزش قایل بشه و این زمانی محقق میشه که تو ارزش خودت رو بفهمی