2733
2739
عنوان

حق طلاق..

214 بازدید | 16 پست

سلام.. خواهشا هر کسی که تجربه اش رو داره منو راهنمایی کنه... من از شوهرم حق طلاق دارم و مهریه ام هم نبخشیدم... درخواست مهریه و طلاق دادم شوهرم هم خونه و هم ماشین داره که به اسم خودشه.. میخوام بدونم مهریه من کامل پرداخت میشه یا بازم اقساطی میشه؟ 

برا بچه دار شدن من هم یه دونه صلوات بفرستین🙏باردار نیستم تیکر رو به امید باردار شدن گذاشتم     خداااایا ناامیدم نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حق طلاق داشته باشی و مهریت رو هم نبخشیده باشی. و بری درخواست طلاق بدی خودت  مهریه تعلق میگیره یا نه؟

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
2728

اره مهریه تعلق میگیره.. سوال من اینه چون شوهرم خونه و ماشین داره آیا بازم براش اقساطی میکنن مهریه رو یا باید کامل پرداخت کنه؟ 

برا بچه دار شدن من هم یه دونه صلوات بفرستین🙏باردار نیستم تیکر رو به امید باردار شدن گذاشتم     خداااایا ناامیدم نکن 
ماشین پراید باشه جزدارایی قبول نمیکنن...باید ماشین بهتری داشته باشه... خونه رو نمیدونم.... 

پارس داره 

2740
سلام مهریه ربطی به طلاق نداره کامل یااقساطشم بستگی به مبلغ مهریه ودارایی فردداره

مهریه ام 1390 تا هست شوهرم خونه و ماشین داره شغلشم دولتیه با این وجود چی.؟ دوس ندارم اقساطی بشه 

5.6 تومنی میشه

اگرفقط یه خونه و یه ماشین واین حقوق داره 

اینطورکه گفتی خودت

اقساط میشه

مگراینکه دارایی اضافه ای داشته باشه

👈به حقوق دیگران احترام بگذاریم👉

می تونید از طریق اجرا ثبت اقدام کنید فعلا توقیف کنید بعد تصمیم نهایی رو دادگاه درباره میزان پرداخت میگیره.  حداقل مانع نقل و انتقال اموال خواهید شد

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
2706