2737
2739
عنوان

کیا تو اطرافشون دکتر مهندس دارن

879 بازدید | 73 پست

اونا چجوری دکتر مهندس شدن اینجوری ک ب ما گفتن کار هرکسی نیس

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

اگه درس بخونی چرا پزشکی حتما میاری

یعنی که تو طایفه ما دکتر شدن خداییش درس میخوندن

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا دلت بخواد هست که بیکارم هستن

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
دکتر مهندس درپیت زیاده  دکتر مهندسای خوب ایران نیستن

جمع نبند

همه مهندسا ک ایران موندن هم درپیت نیسن

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

مهندسی هم که کاری نداری فقط بخوای تو کارش موفق باشه سوادش زیاد باشه

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
جمع نبند همه مهندسا ک ایران موندن هم درپیت نیسن

انگشت شمارن همه فارغ التحصیل از دانشگاهای سطح پایین هستن اصولا مگه چند تا دانشگاه رنک 1 تو کشور هست حالا فرض کنیم ایران بمونن واقعا خیلی کمن

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس
جمع نبند همه مهندسا ک ایران موندن هم درپیت نیسن

ببخشید شما دکترین یا مهندس 😂😂😂😂اخه خیلی بهت بر خورد

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
انگشت شمارن همه فارغ التحصیل از دانشگاهای سطح پایین هستن اصولا مگه چند تا دانشگاه رنک 1 تو کشور هست ...

خلبان چی

انگشت شمارن همه فارغ التحصیل از دانشگاهای سطح پایین هستن اصولا مگه چند تا دانشگاه رنک 1 تو کشور هست ...

من دانسگاه دولتی خوندم شرایط رفتن هم داشتم به خاطر خانواده نرفتم

این طرز تفکراتون ادمو ناراحت میکنه همه همینجور فکمیکنن

بیخیال

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
مهندسی قبول شدنش راحته امروزه  ولی پزشکی بسیار سخت

خلبان چی

ببخشید شما دکترین یا مهندس 😂😂😂😂اخه خیلی بهت بر خورد

مهندسم خیر سرم

من دانسگاه دولتی خوندم شرایط رفتن هم داشتم به خاطر خانواده نرفتم این طرز تفکراتون ادمو ناراحت میکنه ...

افرین کسی ک بخاد میتونه و حرف مرد رو هم اهمیت نمیده

2706