2737
2734
عنوان

مشکلات رفتاربانوجوانان

104 بازدید | 8 پست

سلام من یه پسر۱۴ ساله دارم از بچگی شیطون بود و اروم و قرارنداشت واسه همین خیلی دعواش میکردم همیشه هم بفکربازی کردن بود درسش خوب بود اما باز گاهی معلمهاشکایت داشتن چون ازش بخاطرهوشش توقع بالاداشتن منم عصبانی میشدم و گاهی کتکش میزدم چون کمال طلب بودم همیشه الانم که کلاس نهمه بازی انلاین نصب کرده اگرچیزی بهش نگم ساعتهامیخوادبازی کنه تورومم وامیسته اگربگم بازی نکن ،چکارکنم ؟؟؟؟؟ 

اقتضای سنشه....

باید خودش سرش بخوره به سنگ

یا به معلم بگی راهنماییش کنه

هیچوقت مستقیم نباید چیزی رو به یه نوجوون بگی!

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

چون کتکش زدی قبحش ریخته و دیگه نمیترسه.و الان شرایط خاصی دازه و سن بدی هست.بنطرم حتما با مشاوره صحبت کن فقط میدونم دعوا و کتک کاری همه جیو بدتر مسکنه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان دکتر مهسا ساداتی واقعا کارشون عالیه و تخصصشون کودک و نوجوانه

کارشناس رادیو و تلوزیونه اسم ایشون رو توی گوگل سرچ کنید رزومه کاری و شماره رزرو وقتشون میاد به نظرم   توی درمان هر اختلال کودکان و نوجوانان بینظیرند

بیس کارشون هم عدم دارو درمانی هست و این خیلی مهمه

2738