2737
2739

سرم درد میکنه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرم درد میکنه

تو کرونا داری مگه

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
تو کرونا داری مگه

نه ازبیخوابی هس

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چرا؟  منم درد میکنه یکم حرص خوردم فک کنم واسه اونه

برامن همینطور من نگران یکی ازکاربرا شدم 

2740

امروز خبر دادن یکی از آشناهامون فوت شد بعداز ۲ ماه درگیری با کرونا....

خانومش باردار و ۵ روز دیگه زایمانش😓😓😓خیلی ناراحتم

قربون خدا برم چرا اینجوری شد چرا حال خوب دیگه نیس!!!!😓🥺

اخی.... نه من سر بدبختی‌های خودم حرص خوردم

توکل کن به خدا🌹🌹

امروز خبر دادن یکی از آشناهامون فوت شد بعداز ۲ ماه درگیری با کرونا.... خانومش باردار و ۵ روز دیگه ز ...

اخی چکنیم روزگار هممون سیاه شده باید هر لحظه نگران خودمون و عززیزامون باشیم 😭 حیف ااون روزای خوب راحت بدون ماسک میرفتیم خیابون بازار دعاکنید ببچه ها 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2706