2737
2739
عنوان

تست بارداری

167 بازدید | 23 پست

سلام دوستان،یک سوال من سه ماه اقدامم ولی نتیجه نگرفتم،این ماه همه ازمایشات انجام دادم الحمدلله سالم بودم،نتیجه سونو هم فولیکول10بود وسه تا فولیکول7،روز 13پریودی،دمتر فقط بهم یدوفویم داد،حالا میخام سرخود کلومیفن بخورم بنظرتون تاثیر داره؟بنظرم فولیا کوچیکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلومفینو قبلش میخورن ن بعدش 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740

یدوفولیک رو بخور 

ولی سرخود قرص نخور بیشتر این داروها بدون تجویز کیست میشه 

چون تو که نمیدونی چند روز بخوری یا چند تا 

همون دکتر بری بهتره 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
یدوفولیک داد دکتر

بعد از خوردن ابن جور قرصا باید امپول hcg بزنی تا تخمکا ازاد شن .بمونن کیست میشن

الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجهم .التماس دعا

عزیزم منم از تیر توی اقدامم و خداروشکر سالم هستیم

اصلا سرخود کاری نمیکنم

بیخیال باش و بهش فکر نکن. خدا خودش میدونه کی و کجا و چطوری..راضی باش به رضای خدا و به خودش توکل کن و اعتماد داشته باش بهش. عجله نکن...

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
اخه عجله دارم،شما نمی دونین برای رشد فولیکول چی خوبه

به خود دکتر بگو عجله داری شاید خودش برات قرص بنویسه

الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجهم .التماس دعا