2733
2734
عنوان

دارم دیوونههه میشم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 64 پست
بعضی بچه ها تو هفته چهل و یک میان اما شما چهل هقتت تموم شد برو پیش دکترت بگو واسه زایمان بستری کنن چ ...

منم مشهدم عصر رفتم پیش دکترم گف همین امشب بستری شو،شما وزن بچت موقع تولد چند بود؟

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
منم مشهدم عصر رفتم پیش دکترم گف همین امشب بستری شو،شما وزن بچت موقع تولد چند بود؟

تو سونو زد ۴۲۰۰ اما ۳۷۰۰ بود

چه خوب خدارو شکر

دکترت کیه کدوم بیمارستانی

انشالله سلامتی بچت رو بغل کنی

موقع زایمانت منم دعا کن لطفا

بعد زایمانم هر سوالی داری از بچه داری بپرس

فقط یادت باشه حتما حتما شیر زیاد بده بچه زردی نگیره.

کیف زایمانت شرت ، پوشک ساده مخصوص زایمان مادر، پوشک بچه، لباس بیرون، روسری راحت  ، دمپایی ،حوله و شامپو، پتو و لباس نوزادی بذار حتما

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو سونو زد ۴۲۰۰ اما ۳۷۰۰ بود چه خوب خدارو شکر دکترت کیه کدوم بیمارستانی انشالله سلامتی بچت رو بغل ...

ممنون گلم،نینیم دنیا اومد و امروز یکروزه شد،ممنون بابت راهنماییت💖

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
ممنون گلم،نینیم دنیا اومد و امروز یکروزه شد،ممنون بابت راهنماییت💖

به به مبارکه مامان خوشگل. خوش قدم باشه.

وقتی کار ضروری داری اشکال نداره اما کلا ماه اول زیاد گوشی دستت نگیر بخاطر مواد بی حسی

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2742
به به مبارکه مامان خوشگل. خوش قدم باشه. وقتی کار ضروری داری اشکال نداره اما کلا ماه اول زیاد گوشی د ...

فداتشم  چشم ممنون