2733
2739
عنوان

افسردگی من به خاطر رُمان

2449 بازدید | 61 پست

سلام دوستان

اول بگذارید یه پیش زمینه ای از خودم براتون بگم که پیش داوری رو کنار بگذارید.

من متاهلم و دو تا بچه دارم و ادم مذهبی هستم ولی نمیدونم به خاطر چه مسئله ای بود که وارد یک کانال عاشقانه شدم فکر کنم به خاطر پیام های عاشقانه ش بود که میخواستم برای همسرم بفرستم، خلاصه اینکه چشمم خورد به پیام سنجاق شده ی کانال که یک رمان بود و کنجکاو شدم بخونم عید سال ۹۹ بود فکر کنم که اونو دنبال کردم و یک هفته ی پیش آخرین قسمتش رو گذاشت و تمام شد و بینشون یه وقفه ای افتاد و وقتی اون تموم شد یه رمان دیگه گذاشته بود به نام بوی عشق و اونو دنبال کردم و چون کامل نبود رفتم تو نت سرچ کردم و کاملش رو از یکی از کانال ها درآوردم و سه روزه تموم کردم ولی الان میگم ای کاش هیچوقت سمتش نمیرفتم حالم الان خیلی خرابه به خاطر استرس و همزاد پنداری که با شخصیت داستان کردم استرسش زده به گوارشم ( من IBS یا سندروم روده تحریک پذیر دارم) و واقعا این چند روزه هیچی از زندگی نمیفهمم اصلا رو زمین نیستم و خواب و خوراکم بهم خورده و نمیتونمم راجع بهش با کسی صحبت کنم و گفتم بیام اینجا مطرح کنم چون اینجا کسی منو به اون صورت نمیشناسه که بخواد قضاوتم کنه یا طعنه و کنایه بهم بزنه. دیشب کلی ذکر گفتم و به خدا التماس کردم که حالمو خوب کنه و تموم اون کانالایی که به رمان وصل میشد رو دیلیت کردم و گفتم خدایا قول میدم دیگه سمتش نرم فقط حالمو خوب کن.

ازتون خواهش می کنم خواهرانه بهم بگید چیکار کنم؟بچم کلاس اولیه و تو خونه کلاس های مجازی داره و من کامل تمرکزم رو از دست دادم.وقتی یاد لحظات رمان میفتم نفسام به شماره میفته و نبض های قلب و اعضای بدنم رو حس می کنم

فقططططططط راه حل بهم بدید

پرانول بخور آرام بخشه

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولا  

دوما گریه کن سبک شی یادت بره 

سوما همش الکیه می خوای ب خاطر ی چیز الکی واقعییتو خراب کنی؟؟

چارما کتاب های طنز بخون 

پنجما برو تو فاز آشپزی و هنری و ...

ششما ارتباطات با خدا و اهل بیت رو زیاد کن

نمیتونم درکت کنم☹ آخه من خیلی رمان خوندم حالم اینطوری نشده

ولی نهایتا چند روز طول میکشه بعدش فراموش میکنی سعی کن ذهنتو درگیر یه کاراری دیگه کنی زیادم بهش توجه نکن

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

یه چراغ قرمز توی ذهنت تصورکن سر هرکاری بودی وبه زمانه فکرکردی بایست وباخودت عهد کن یا به رمانه فکرمیکنی یا به کارت می‌رسی وچراغ واست سبز میشه بین این دوتا راه راه دیگه ایی نداری پس درنتیجه به ادامه کارت میرسی

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738

رمان چجور رمانی بوده 

چون من خیلیییییییییییییییییی رمان خوندم

میخوام ببینم داستانش چی بوده  

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم
مگه رمانش چه طوری بود؟

پایان جلد اولش غم انگیز بود انگار خودمو گذاشتم جای اون دختر که اینطوری حالم خرابه

بابا بیخیال ها این رمانای چرت و پرت رو دخترای دبیرستانی مینویسن 

خیلی ها هم هستن با دیدن یه فیلم یا کتاب مشکل پیدا میکنن و میرن پیش روانشناس یا حتی دارو مصرف میکنن 

مثل فیلم هزارپای انسانی 

هرکی دیدم نگاه کرده کارش ب روانپزشک کشیده😑😑

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
رمان چجور رمانی بوده  چون من خیلیییییییییییییییییی رمان خوندم میخوام ببینم داستانش چی بوده ...

اسم شخصیتاش آسا و آرشان بوده

یه جایی هم اسمش رو زیباتر از غرور دیدم

2706