2737
2739
مترو نداره  فقط آخر هفته ها که میرن شمال جاده ترافیک پیشه  من راضیم

ببینید من محل کارم تقریبا شمال شرق تهران باشه روزانه بخوام برم و برگردم با ماشین خودم مثلا چقد تو مسیرم؟

ماشین خطی یا اتوبوس به تهران داره؟ 

امکاناتش خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببینید من محل کارم تقریبا شمال شرق تهران باشه روزانه بخوام برم و برگردم با ماشین خودم مثلا چقد تو مس ...

شوهر من قبلا خونه اش اونجا بود. الانم مامانش اینا اونجان

جای خوبیه. آرومه. آدماش به نظر خوب میان

من شوهرم محل کارش ونکه، یک ساعت راهه از اونجا

ترافیک هم نیست

2738
امکاناتش چی مد نظرته ؟  به نظر من خوبه

امکانات تهرانو نداره.تهران بری سر کوچه چند تا مغازه هست ولی اینجا کوچه هاش همش خونه س وتا خیابون اصلی راه زیاده.سربالایی و سر پایینی زیاد داره

شوهر من قبلا خونه اش اونجا بود. الانم مامانش اینا اونجان جای خوبیه. آرومه. آدماش به نظر خوب میان م ...

من محل کارم از ونک نزدیکتره چقدر عالی فاز های مختلفش فرق دارن؟

من محل کارم از ونک نزدیکتره چقدر عالی فاز های مختلفش فرق دارن؟

آره خیلی فرق دارن

خونه های شخصی سازش خیلی خوبه

اما یه سری مسکن مهر هست یا یه سری مجتمع سازمانی، مثل زندان میمونن. یا یه سری برج های خیلی بلند و زیاد. به نظرم ترسناکن اونا

همسر من خونه شخصی ساز داره که حیاط بزرگ هم داره. البته در واقع بالکنه ولی 150 متره

امکانات هم هست سوپر مارکت و رستوران و داروخونه همه چی. پاساژ اینا. یه شهره دیگه. ولی خب فاصله ها یکم زیاده. پیاده شاید سخت باشه چون خیابوناش شیبش زیاده

آره خیلی فرق دارن خونه های شخصی سازش خیلی خوبه اما یه سری مسکن مهر هست یا یه سری مجتمع سازمانی، مث ...

عزیزم .ببخشید چرا میگید همسرم خونه داره.اون خونه شما هم هست .بهتره بگید خونه ما.🤗🤗

آره خیلی فرق دارن خونه های شخصی سازش خیلی خوبه اما یه سری مسکن مهر هست یا یه سری مجتمع سازمانی، مث ...

مثلا من قیمت هارو دیدم فاز 9 قیمتش مناسب بود این فاز چجوریه؟

2706