2733
2739
عنوان

کیا طبع بلغمی داشتن یا دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8318 بازدید | 93 پست
 پنج دوره دارو خوردم هر کدوم دو هفته طول کشید مرکب ۲،هاضوم،طریفل،بلغم زدا ویه سری داروها ی د ...

عزیزم میشه اگه لیستی از غذاهایی که نباید تو مزاج سودایی خورده بشه داری،برام بفرستی؟

تو گوگل سرچ کردم ولی هرکسی یه چیزی گفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم،عناب مگه سرد نیست؟مزاج رو سودایی نمیکنه؟

نه عزیزم به هیچ وجه عناب از نظر استاد خیر اندیش رو به گرمی و دموی میره و تو اینترنت هم اگه سرچ کنی نوشته معتدل

برای تغییر طبع و تعادل طبع عالیه، برای پوست هم فوق العاده 

من بعد از سه سال تونستم با دم کردن اون روزی سه بار طبع شوهرم رو گرم کنم ابن سینا میگه اکسیر جوانی هست

و امام صادق علیه السلام هم میگن برتری عناب بر سایر میوه ها مانند برتری ما بر مردم است 

فک کن خودت دیگه این چه میوه ای هست ما که هر سال حدود دو تا گونی از باغدار تو بیرجند سفارش میدیم برامون میفرستن

البته خشکش رو

2728
نه عزیزم به هیچ وجه عناب از نظر استاد خیر اندیش رو به گرمی و دموی میره و تو اینترنت هم اگه سرچ کنی ن ...

مرسی عزیزم که جواب میدی  

تو رو خدا اگه در مورد اصلاح طبع سودا اطلاع داری راهنماییم میکنی؟این داروهایی که بعضی از دوستان گفتن مصرف کردن رو شما میدونی چطور باید مصرف کنم؟مثل شربت مفرح،شربت سودابر،شربت جینسینگ،رب عناب،عرق بومادران،بابونه،طارونه،بیدمشک،گلاب،مرکب ۲،هاضوم،طریفل،بلغم زدا و زنجفیلات

من به آقای رزاقی هم پیام دادم گفتم طبعم سوداوی هست،اینا رو چطور مصرف کنم،ولی بهم جواب ندادن

مرسی عزیزم که جواب میدی     تو رو خدا اگه در مورد اصلاح طبع سودا اطلاع داری راهنماییم میک ...

عزیزم ایشون خودشون پزشک هستن شما نباید ازشون نوع مصرف دارو بپرسین باید مشکلتون رو بفرمایین و ازشون درمان بخواید

عزیزم ایشون خودشون پزشک هستن شما نباید ازشون نوع مصرف دارو بپرسین باید مشکلتون رو بفرمایین و ازشون د ...

من گفتم مزاج شناسی شدم ، اگه ممکنه راهنمایبم کنید که چی مصرف کنم که زودتر اصلاح مزاج بشم،گفتن اگه به تشخیص ایشون اعتماد دارید،از عطاری کمک بگیرید

2738
من بلغمی بودم الان دموی شدم، اصلش ترک سردی جات هست، عناب طبع رو به تعادل میرسونه و رو به گرمی میبره ...

شما هم شبا اگه سردی میخوردی سردرد تو وسط و پشت سر میگرفتنی؟یا علائم خاصی داشتی؟

درخواست دوستی م رو قبول کن البته یه مقدار ویزیت میگیره، که خودش باهاتون صحبت میکنه، ولی یه چند روز ط ...

سلام از وقت تاپیک خیلی گذشته امیدوارم که جواب بدین 

لطف میکنید شماره تماس دکتر طب سنتی رو به منم بدین واقعا نیاز دارم

سللم درخواست دوستی دادم قبول کنین تا شماره رو بهتون بدم

سلام من امروز این تاپیک رو دیدم منم غلبه بلغم دارم سردردهایی که میگیرم واقعا زندگیمو فلج میکنه ، میشه اسم و شماره این دکتر رو به منم بدین ، ممنون میشم.

سلام لطفاً برای من هم شماره رو ارسال کنید ممنونم

به نظرم مقاله ای که بالا معرفی کردم رو بخونی به خیلی از سوالاتت می رسی

ی اسفندی عاشق یادگیری و یاددادن؛ علاقه مند به طب سنتی؛ دیوونه تبادل نظر و تجربه
2706