2737
2734

نمیدونم چ حسیه هم عجله دارم زودتربیاد هم میگم میترسم ازپسش برنیام هم استرس دارم 😬😬😬

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

وای خدا چه لحظه ی خوبیه

به سلامتی ان شاءالله

برای منم دعاکنیدصحیح وسالم دنیا بیاد

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم البته سزارینم  نی نی من هفته دیگه میاد

کی هست وقتت؟؟

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
خیلی حس خوبیه منم ۱۱ روزه زایمان کردم انشالله همه این حس خوب رو تحربه کنن شما هم بسلامتی زایمان کنید

چطوری بچه داری؟

2738