2733
2739
عنوان

شغل دانشجویی برا دخترا

183 بازدید | 17 پست

کسی هست شغل دانشجویی پاره وقت معرفی کنه که بتونم با حقوقش کمی از شهریه دانشگاه ازاد رو بپردازم ؟ هرکی هرچی ذهنش میرسه بگه . ممنون

نیازی نیست انسان بزرگی باشیم انسان بودن خود نهایت بزرگییست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی قبول شدی دانشگاه ازاد؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
پشتیبان قلمچی کارای پایان نامه

پشتیبان چجوریه؟ باید درخواست بدیم؟ چقدر میدن؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
برو تایپ بگیر یا پروژه دانشجویی

تایپ و از کجا میگیرن؟ درآمدش چقدره؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
تایپ و از کجا میگیرن؟ درآمدش چقدره؟

سایت تاپیران . درآمدش خیلی خوبه فقط درصدی از کارتو سایت میبره و باید یه آزمون ورد بدی اگه قبول شدی کار میتونی بگیری

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

تایپ و منشی و کتاب فروشی یا کلا فروشندگی ایده های خیلی خوبین. فقط تایپ تو خونه نمیشه که . باید کافی نت استخدام شم ؟

سایت تاپیران . درآمدش خیلی خوبه فقط درصدی از کارتو سایت میبره و باید یه آزمون ورد بدی اگه قبول شدی ک ...

آزمون ورودی داره ؟ یا خدا . پس هیچی من سرعت تایپم خیلی بالا نیس

2706