2737
2734
عنوان

شیر نخوردن نوزاد ۶ ماهه در شب ها

1179 بازدید | 12 پست

سلام مامانای مهربون دخترم ۶ ماهشه و یه مدته که شبا درست و حسابی شیر نمیخوره دکتر گفته بود هر سه ساعت باید شیر بخوره ولی شبا اصلا میل نداره و تا شیشه شیر میذارم دهنش سرشو میچرخونه اینور اونور ولی روزا خیلی خوب شیر میخوره دو وعده هم غذای کمکی بهش میدم

به نظرتون این عادیه چون داره بزرگ میشه دیگه شبا میل به شیر خوردن نداره؟؟؟

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا میخوابه شیشه شیر رو بذار دهنش تند تند میخوره

موقع خواب میخوره مثلن ساعت ۱۰ تا میخوابه بهش شیر میدم میخوره البته ساعت ۹ اینا هم فرنی میدم بهش بعدش دیگه از ساعت ۱۰ به بعد چیزی نمیخوره حتی شب هم بیدار نمیشه تا صبح دیگه ساعت ۶ اینا بیدار میشه یکم شیر بهش میدم میخوره

2728
2740
موقع خواب میخوره مثلن ساعت ۱۰ تا میخوابه بهش شیر میدم میخوره البته ساعت ۹ اینا هم فرنی میدم بهش بعدش ...

خوبه دیگه پسر من۵ ماهشه از۱ شب تا۸ صبح میخوابه هیچی هم نمیخوره ۸ شیر میدم بهش میخوابه تا۱۲ ظهر

دکتر احیانا برای نوزادیش نگفته بود؟

چرا وقتی سه ماهش بود گفته بود یعنی دیگه بزرگ شده بخاطر اونه شبا کامل میخوابه؟؟

خوبه دیگه پسر من۵ ماهشه از۱ شب تا۸ صبح میخوابه هیچی هم نمیخوره ۸ شیر میدم بهش میخوابه تا۱۲ ظهر

عه ماشالا دختر من ۶ ماهشه از ۱۰ شب میخوابه تا ۶.۵ صبح اینا بعد از اون هر دو ساعت یا سه ساعت یه چرت ۴۰ دقیقه ای میزنه تا ۱۰ شب

عزيزم فرني دادي يه ٢ ساعت صبر كن بعد يه شيشه شير درست كن گشنشه ديگه خوب ميخوره بعدش ديگه تا خودش بيدار نشد بش شير نده شير خشك سنگين دل بچرو داره دخمل منم همين بود ساعت ١٢ شب بهش ٢١٠ سي سي ميدادم مي خابيد تا فردا ساعت ١٢

خدايا ممنونم بخاطره معجزه اي كه برام اتفاق افتاد 🙏🙏🙏♥️♥️♥️